Çözüldü Metro Exodus Sam's Story DLC'si nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, böyle birkaç sorum olacak. Hepsini ayrı ayrı konu şeklinde açacağım, ilk sorumu sorayım: Zamanında Metro Exodus'u paylaşımlı hesap üzerinden bitirme fırsatım olmuştu, oyunu sonradan tekrardan oynamak istedim ve hesap hakkı rahmetine kavuşmuş :D Oyunu satın almak istiyorum ve bu Sam's Story DLC'si nedir ve alınır mı? Yorumlarınızı bekliyorum. @Metin Eren Türkmen sanırım siz de oyunu oynamıştınız, sizin yorumunuz da iyi olur. @Osman Nuri23 hocam aynı şekilde oyunu siz de oynadıysanız sizin yorumunuzu da bekliyorum. @Xantern.

Son düzenleme:
Çözüm
Ana oyunda Amerikalı olan Sam'ın hikayesini anlatıyor ve dolayısıyla ana oyundan farklı bir hikaye sunuyor, uzunluğuda bayağı yeterli. Ben two colonelsi daha çok beğenmiştim.
Bu sıralar biraz yoğunum konuyu yeni gördüm hocam. Üstteki arkadaş cevap vermiş ama etiketlediğiniz için yanıt verme gereği duydum. Arkadaşın da dediği gibi ortalama 5-6 saatlik oynanış sunan, oyundaki Sam karakterinin hikayesini anlatan bir DLC ama diğer DLC hikaye anlatımı bakımından daha duygusal ve hoş. DLC'lerin ikisi de oynanır içerik olarak boş DLC'ler değil.

Anlıyorum, gene de sağ olun hocam. Düşünmeniz yeter, bu paketi almaya karar verdim. Anladığım kadarıyla Expansion Pass iki DLC'yi de kapsıyor ve diğer Metro oyunlarıyla birlikte daha ucuza alabileceğim. @Metin Eren Türkmen.

Geri
Yukarı