Metro Exodus introdan sonra oyundan atıyor

HAnkaram

Hectopat
İyi günler. Benim G4600, 1050 Ti RAM ise 8 GB DDR4 2133 MHz RAM sistemim var. Ben Microsoft Store'dan Metro Exodus indirdim lakin oyun açılırken yani intro bitiyor resim geliyor ve oyun atıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Experience üzerinden "oyun içi yer paylaşımı" seçeneğini kapatıp deneyin.

Microsoft Store hakkında pek bilgim yok ancak dosyaları doğrulama seçeneği varsa onu deneyin.
Microsoft Store hakkında pek bilgim yok ancak dosyaları doğrulama seçeneği varsa onu deneyin.
Onar diye bir seçenek var ama yalan yani tıklıyorum 1 saniyede tık işareti geliyor.
Geforce experince de sisteminiz bu oyundaki optimum ayarların minimum gereklerini karşılamıyor.Sisteminiz optimum ayarlar uygulandığında ayarlanacak kare hızlarını görüntülemeye bilir yazıyor oyunun ayarlar kisminda

Onar diye bir seçenek var ama yalan yani tıklıyorum 1 saniyede tık işareti geliyor.

İşlemciniz G4600 ise önerilen sistem gereksinimlerinin altında kaldığından dolayı olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı