Metro Exodus korku mu, gerilim mi?

• Konuyu başlatan Leca
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 600

Leca

Decapat
Metro Exodus'a korkunç diyen çok arkadaşım var bayağı tırsmışlar oynarken. Açıkçası benim de Steam'de Outlast'ı oynama sürem 1 dakika olduğu için bir tık çekiniyorum :D Ne dersiniz?

Eğer fazla korkaksanız korku, değilseniz gerilim. Ben pek korkmamıştım oynarken.i

Metro Exodus'a korkunç diyen çok arkadaşım var bayağı tırsmışlar oynarken. Açıkçası benim de Steam'de Outlast'ı oynama sürem 1 dakika olduğu için bir tık çekiniyorum :D Ne dersiniz?
Her halt var kanka. Ben bir kere bitirdim sıça sıça. İkinciye bitirecektim yemedi. Hele hele sonları acayip geriyor, don lastiği gibi geriliyorsun. 😳

Eğer fazla korkaksanız korku, değilseniz gerilim. Ben pek korkmamıştım oynarken.i
Ya aslında korku oyunlarında yanımda NPC veya birisi olsa hiç korkmam. Tekin bir yerde tek başıma olmam ama aslında tek başıma olmadığım gerçeği falan içten içe beni geriyor.

Ya aslında korku oyunlarında yanımda NPC veya birisi olsa hiç korkmam. Tekin bir yerde tek başıma olmam ama aslında tek başıma olmadığım gerçeği falan içten içe beni geriyor.
Yanımda biri varken ben de korkmam ne var öyle oynamaya keler. 😂 Sen dur o sıksın öldürsün,oh ne ala memleket. Hem velin mi o yanındaki, her deliğe senle gelcek. 😳

Yeni konular

Geri
Yukarı