Metro Exodus oynanır mı?

Snedy

Picopat
Daha fazla  
Selam. Metro Exodus alınır ve oynanır mı? Ayrıca serinin ilk 2 oyunu var ama eski gibi duruyorlar. Seriye direkt exodus ile başlasam keyif alır mıyım?

FPS oyun seviyorsan 3 ü de güzel oyunlar. Özellikle exodus da grafikler daha iyi. Aksiyon ve korku güzel harmanlanmış oyunlar ve hikayesi de güzel.

Selam. Metro Exodus alınır ve oynanır mı? Ayrıca serinin ilk 2 oyunu var ama eski gibi duruyorlar. Seriye direkt exodus ile başlasam keyif alır mıyım?
ben de grafikler kötü diye oyunu 1.30 saat oynayıp bırakmıştım serinin ilk oyununu, ardından tekrardan başladım ve sardı bu sefer ardından last light yani 2. oyununu da oynadım serinin. oradaki oyun tarzı bayağı iyiydi exodusa yeni geçtim ama beni içine pek fazla çekmedi ortam yine mükemmel tabi orası ayrı ama sinematik sahne çok var

Ben de grafikler kötü diye oyunu 1.30 saat oynayıp bırakmıştım serinin ilk oyununu, ardından tekrardan başladım ve sardı bu sefer ardından last light yani 2. oyununu da oynadım serinin. Oradaki oyun tarzı bayağı iyiydi exodusa yeni geçtim ama beni içine pek fazla çekmedi ortam yine mükemmel tabii orası ayrı ama sinematik sahne çok var

Metro exodusda güzeldir az daha oyna ben 3 sefer bitirdim harika bir oyun.

Metro exodusda güzeldir az daha oyna ben 3 sefer bitirdim harika bir oyun.

Muhtemelen yine zevk verir de Redux ve last light kadar zevk vermez. Klasik hayatta kalma hikayelerinin sürdülebilmesi için alışılagelmiş konular var. Önce canavarlarla savaşırız ortaya güzel bir hikaye çıkar sonra konunun devam etmesi için artık sıra insan - yaratıklardan insan - insanlara döner. Bu The Walking Dead'de dahil olmak üzere birçok dizi ve oyunlarda var.

Ben de senin gibi ilk iki oyununa eski gözüyle bakmıştım ama hiç sıkmadı (kütüphane görevi dışında) onları oynayıp exodusu öyle oyna. Exodus zaten başyapıt yani RDR ve Detroitten sonra oynadığım en iyi oyun olabilir.

Geri
Yukarı