Metro Exodus PS Store yaz indiriminde alınır mı?

Özgür Kara

Hectopat
Herkese iyi pazarlar. Biliyorsunuz Epic Store ve PS Store’da yaz indirimleri başladı. Daha önceden Epic'ten kazandığım 60 TL değerindeki kuponumu harcamış ve Far Cry 5 Gold Edition versiyonunu almıştım. O yüzden Epic'ten oyunu alamıyorum çünkü indirimsiz fiyatı 112 lira. PS Store’da ise oyunun fiyatı 62 lira. Gold Editon fiyatı ise 92 lira civarında. Sizce 92 liraya Metro Exodus Gold Edition alınır mı?

Alınır. Metro Exodus müthiş bir oyundur. Gerek seçeneklerinizle oyunun şekillenmesi. Gerek hikayesi. Gerek grafikleriyle beni çok cezbetmişti ilk çıktığında.
Metro serisinin ilk 2 oyununu PC’de çok keyif alarak oynadım zaten. Kuşkusuz çok başarılı bir seri lakin PC aldıktan sonra PlayStation oyunlarının çok pahalı olması beni tribe sokuyor. Ama 92 Lira Gold Edition alınır fiyatı uygun diyorsun yani.

Metro serisinin ilk 2 oyununu PC’de çok keyif alarak oynadım zaten. Kuşkusuz çok başarılı bir seri lakin PC aldıktan sonra PlayStation oyunlarının çok pahalı olması beni tribe sokuyor. Ama 92 Lira Gold Edition alınır fiyatı uygun diyorsun yani.
Aynen öyle. Bulmuşken kaçırmayın.

Geri
Yukarı