Sürprizbozan Metro Exodus Two Colonels DLC

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar bende mi bir sorun var bilmiyorum ama ana oyun ve Two Colonels DLC' si gözlerimi yaşarttı.
Miller' ın haritayı bulduğumuzda bizle yaptığı duygusal konuşma ve asker selamında gözlerim tamamen yaşardı.
Ana oyun finalinde
Miller kendi enjektörünü bizim için kullanıp hayatını kaybettiğinde de çok fena olmuştum.
de çok duygulanmıştım. Üç oyunu da çok severim. 2033' ü iki defa bitirmiştim. Ben mi bu oyuna karşı hassasım yoksa benim gibi duygulananlar oldu mu merak ettim doğrusu.

Arkadaşlar bende mi bir sorun var bilmiyorum ama ana oyun ve Two Colonels DLC' si gözlerimi yaşarttı.
Miller' ın haritayı bulduğumuzda bizle yaptığı duygusal konuşma ve asker selamında gözlerim tamamen yaşardı.
Ana oyun finalinde
Miller kendi enjektörünü bizim için kullanıp hayatını kaybettiğinde de çok fena olmuştum.
de çok duygulanmıştım. Üç oyunu da çok severim. 2033' ü iki defa bitirmiştim. Ben mi bu oyuna karşı hassasım yoksa benim gibi duygulananlar oldu mu merak ettim doğrusu.
İlk 2 oyunda yaşasam da 3. oyun beni o kadar etkilemedi.
Özellikle kara derililere bomba attığımız sahneyi farkedişimizde baya şok olmuştum.

Yanlış hatırlamıyorsam ona
"Miller sebep oluyordu."
Duygusal bir andı ancak 3. oyunda çok fazla buradan oyuncuyu yakalamışlar. Beni en azından yakaladılar, evirdiler, çevirdiler. Two Colonels de mahvetti.

DLC'ler çıkmadan önce Epic'ten almıştım. Bitirdim oyunu. Epic'te DLC'ler indirimli değil. Steam'de ise oyun yok DLC için oyunu da almak zorundayım. Oynayamadım çok ikilemdeyim :D Epic'te düşerse DLC'ler almalıyım. 6 saat kadar ek oyun süresi ekliyor diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı