Çözüldü Metro Exodus ve Resident Evil 2 Remake Siyah Ekranda Takılma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Açılıp duran oyun artık açılmıyor. Siyah ekran geliyor HDD ışığı yanmıyor. Ne yapmalıyım? İki oyunda da durum aynı.

Çözüm
Metro exodus klasörüne gir. Qredits.webm diye bir dosya olacak. Onu credits.webm olarak değiştir ve tekrar dene hocam. Keşke oyun dosyalarını doğrulamadan önce bir deneseydin bunu. Dosyalar hepten karışmış olabilir. En kötü türkçe yamayı tekrar kur ve dediğim gibi tekrar dosyanın adını credits yapıp dene.
Yamayı tekrar kurup dosyanın adını değiştirdim ama hala açılmıyor.

Sorun tozlanmadan kaynaklıymış. Bilgisayarı temizleyince düzeldi.
Oyunlar orijinal mi?
Metro exodus orijinal diğerini başka forumda sorarım. İlk önce oynayıp satın alacağım. Güzel mi diye bakmam gerek.

Türkçe yama kurdun sanırım.

O siyah ekranda en az 3-4 dakika bekle.

Açılıyor sonunda.
Türkçe yamayı kurdum. Evet ama daha sonra dosya doğrulama yaptım. Ama hala açılmıyor. Neyse 5 dk bekleyeyim. Sonucu yazarım.

Üstte sistemimi yazmayı unutmuşum.

AMD FX 8320
ASUS R9 380 4 GB
Gskıll (2x4) 8 GB
M5A97 R2.0

Metro exodus orijinal diğerini başka forumda sorarım. İlk önce oynayıp satın alacağım. Güzel mi diye bakmam gerek.

Türkçe yamayı kurdum. Evet ama daha sonra dosya doğrulama yaptım. Ama hala açılmıyor. Neyse 5 dk bekleyeyim. Sonucu yazarım.

Üstte sistemimi yazmayı unutmuşum.

AMD FX 8320
ASUS R9 380 4 GB
Gskıll (2x4) 8 GB
M5A97 R2.0
Türkçe yamayı kaldırıp öyle dener misiniz?

Türkçe yamayı kaldırmak için bir uninstall bulunmuyor.
Metro exodus klasörüne gir. Qredits.webm diye bir dosya olacak. Onu credits.webm olarak değiştir ve tekrar dene hocam. Keşke oyun dosyalarını doğrulamadan önce bir deneseydin bunu. Dosyalar hepten karışmış olabilir. En kötü türkçe yamayı tekrar kur ve dediğim gibi tekrar dosyanın adını credits yapıp dene.

Yamayı tekrar kurup dosyanın adını değiştirdim ama hala açılmıyor.

Sorun tozlanmadan kaynaklıymış. Bilgisayarı temizleyince düzeldi.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı