Metro Exodus

Mortal Kombat 11 ile birlikte beklediğim oyunlardan bir tanesi. Umarım sağlam bir optimizasyonla güzel bir hikaye oynarız. Grafiklere diyecek söz yok zaten.

Oyun daha çıkmadan değerlendirme yapmak ne kadar mantıklı?
Oyun çıktı. Oynayanların değerlendirmeleri görmek isterim. PintiPanda kanalında birkaç videoya ufak göz attım. Hiç de o abartıldığı kadar güzel gelmedi bana. Yer üstündeki sahnelerin daha çokluğu (kitaba göre olması gereken de bu zaten) bir nebze kurtarıyor. Bunun dışında çoğu oyunu en düşük/orta ayarlarda oynayan biri olarak tatmin edici bir şey göremedim ben.

Son düzenleme:
Az kaldı az geliyor, gerçekten güzel olacak. Ancak oyundan ziyade kitaplarını okumanızı tavsiye ederim, çok daha iyi.

Bu arada böyle konu nasıl açılıyor, TGDb oyun linkini direkt konu başlığına mı yapıştırıyoruz?

rtx ile birlikte geldi yükledim oynuyorum oyun tek kelime ile muhteşem ötesinde 2080 ile 2k çözünürlükte high ayarlarda akıcı bir şekilde oynuyorum oynanış süresi 40 + saat diyorlar inşallah öyledir .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı