Metro Exodus'un öncesi var mı?

Merhaba, Metro Exodus 100 TL'ye düşmüş, 60 TL'ye kuponla 40 TL'ye o oyunu kaçırmak istemem ama bir sorum var, o oyunun öncesi ya da devamı var mı? Metro 2033 gördüm mesele bu oyunlar bağlantılı mı? Bağlantılıysa lütfen sırasını söyler misiniz? Belki serinin diğer ki oyunlarını alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Metro Exodus 100 TL'ye düşmüş, 60 TL'ye kuponla 40 TL'ye o oyunu kaçırmak istemem ama bir sorum var, o oyunun öncesi ya da devamı var mı? Metro 2033 gördüm mesele bu oyunlar bağlantılı mı? Bağlantılıysa lütfen sırasını söyler misiniz? Belki serinin diğer ki oyunlarını alırım.
Metro 2033, Metro: Last Light ve Metro Exodus olarak sıralaması var oyunun.

Artyom adlı karakterin hikayesi olduğu için 2033 ve Last Light oyunları oynamanız daha kolay adapte olmanızı sağlayabilir.

images (99).jpeg

1. Metro 2033
  2. Metro Last Light
  3. Metro Exodus
Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarının elden geçirilmiş hallerine Redux deniyor.

Metro 2033 ve metro Last Light var oynamanı öneririm bu iki oyunu ama illa exodus oynayacağım diyorsan oyna çok bişey kaybetmesin hikayede.

Metro 2033 ve metro Last Light var oynamanı öneririm bu iki oyunu ama illa exodus oynayacağım diyorsan oyna çok bişey kaybetmesin hikayede.

Katılıyorum. Ben ilk Metro Exodus oynadım, diğer iki oyun karakterlerin geçmişini ve hikayesini öğrenmek için iyi oldu yalnızca.

Spoiler olmasın ama ilk iki oyunun ana hikayesinde ciddi anlamda yer alan bazı öğeler son oyunda olmadığı için bambaşka bir oyunmuş hissi veriyor. Grafikleri ve oynanışıyla Exodus en çok beğendiğim oyun oldu.

Geri
Yukarı