Metro İstanbul’da İnternet Erişimi Başladı!

Ben de diyorum ki Ak parti yapsa neden 8 diye sorgulayacaksın buna eminim ki çok normal ama Chp yapınca şükredelim kafasında olursan sıkıntı.
Hayır, Ak Parti yapsa sorgulamam. Benim o kafada olduğumu nerede çıkarttın iki dakikada ?

Bana faydası dokunan işi kim yaparsa onu desteklerim. Zamanında AKP'liydim çünkü iyi işler başarıyorlardı. Şimdi yolsuzluk, para aklama, ekonomiyi çökertmeye göz yumma, halkın refahını 0'a indirmek ve sayılabilecek yüzlerce şeyi yaptığı için desteklemiyorum.

Asıl senin bu kafadan çıkman lazım, sana zarar veren insanları desteklememen lazım.

AKP'yi mi destekliyorum ben? Onu nerden anladın bir anlatsana bana.2.si de Ak Parti hiçbir zaman iyi olmadı.
Benim dönemimde ben memnundum, şu an değilim.

Ayrıca yapılan olayı tebrik etmek yerine karşı çıkıyorsan bir muhalefet olayın var demektir.

Şunu demek çok basit, "Tebrik ediyorum, AKP belediyeciliğinin yapamadığını yaptılar fakat verdikleri hız benim gözüme düşük geldi. Umarım ileri de hızı yükseltirler."

Bunu söyleyip olayı tatlıya bağlayabilirken insanlara "şöyle olsun görürsün!" gibisinden cümleler kurarsan insanlar seni muhalefet olarak anlar.

Benim dönemimde ben memnundum, şu an değilim.

Ayrıca yapılan olayı tebrik etmek yerine karşı çıkıyorsan bir muhalefet olayın var demektir.

Şunu demek çok basit, "Tebrik ediyorum, AKP belediyeciliğinin yapamadığını yaptılar fakat verdikleri hız benim gözüme düşük geldi. Umarım ileri de hızı yükseltirler."

Bunu söyleyip olayı tatlıya bağlayabilirken insanlara "şöyle olsun görürsün!" gibisinden cümleler kurarsan insanlar seni muhalefet olarak anlar.
Kusura bakma yıl 2021,8 için düşük diyemem çöp derim.

200 kişi aynı anda kullansın o 8'i görürsün.

O 200 kişi kullanmasına rağmen düşer ama, 0.8'lik internetinle evde misafir olsa Google'ı açmaz.
Kusura bakma yıl 2021,8 için düşük diyemem çöp derim.
AKP yapsın o zaman 1000 Download 2000 Upload, daha evde alamadığım hızı metroda alıyorsun, ne istiyorsun?

O 200 kişi kullanmasına rağmen düşer ama, 0.8'lik internetinle evde misafir olsa Google'ı açmaz.

AKP yapsın o zaman 1000 Download 2000 Upload, daha evde alamadığım hızı metroda alıyorsun, ne istiyorsun?
Evdeki internetim 100 mbit nabıcaz şimdi? Şükretmeye devam et sen 8 ile instagram hikayesi açarsan metroda namaz kılıp şükredersin artık.

Geri
Yukarı