Metro: Last Light Redux Türkçe yama hatası

İşletim sistemi
Windows 10

KasapBey

Centipat
Daha fazla  
RAM
16(8x2) RİpjawsV cl16 3200mhz
Ekran kartı
Gtx 1660 Super
Anakart
msi pro h610m b ddr4
İşlemci
i3 12100f
Türkçe yaması yoktu indirdim. Açınca oyunu aniden kapatıyordu dosyaları doğrulayıp girdim şimdi de yine Türkçe yama olmuyor. Nasıl yapacağım?

OyunÇeviri ekibi tarafından yapılan yamayı kullanmaya çalıştıysanız o yama sadece Steam sürümüyle uyumlu bundan dolayı Epic Games versiyonunda çalışmaz. Muhtemelen de bundan dolayı hata alıyorsunuz. Eğer Türkçe yama ile birlikte oynamak istiyorsanız Steam versiyonunu satın alabilirsiniz.

Not: Bu tüm metro serisinin olduğu pakettir isterseniz içerisinden istediğinizi tek tek de alabilirsiniz.

OyunÇeviri ekibi tarafından yapılan yamayı kullanmaya çalıştıysanız o yama sadece Steam sürümüyle uyumlu bundan dolayı Epic Games versiyonunda çalışmaz. Muhtemelen de bundan dolayı hata alıyorsunuz. Eğer Türkçe yama ile birlikte oynamak istiyorsanız Steam versiyonunu satın alabilirsiniz.

Not: Bu tüm metro serisinin olduğu pakettir isterseniz içerisinden istediğinizi tek tek de alabilirsiniz.
Knk bedavayı ondan aldım paralı alamam. Yokmu çözümü ya

Knk bedavayı ondan aldım paralı alamam. Yokmu çözümü ya
Şu tarz bir link buldum isterseniz buradaki sayfadan ve sayfadaki anlatım videosundan yola çıkarak deneyebilirsiniz.

NOT: Bu tarz bir video da mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu tarz bir link buldum isterseniz buradaki sayfadan ve sayfadaki anlatım videosundan yola çıkarak deneyebilirsiniz.

NOT: Bu tarz bir video da mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Linkteki olmuyor. Video ise 2033 için?

Kusura bakmayın yanlış linki yapıştırmışım.
Olmuyor buda

Geri
Yukarı