Çözüldü Metro oyun serisi hangi sırayla oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OxeyGG

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende baya metro oyunu var, exodus oynamak için diğerlerinide aldım bazıları remastered diyen var ben çok anlamıyorum,neleri hangi sırayla oynamak gerek yardımcı olur musunuz?
1688145036206.png

Merhaba, oynanış sırası şu şekildedir:
  • Metro 2033. Diğer sürümü Metro 2033 Redux.
  • Metro: Last Light Complete Edition. Diğer sürümü de Metro: Last Light Redux.
  • Metro Exodus. Diğer sürümü Metro Exodus Enhanced Edition.
Oynanış sırası bu şekilde. İki sürüm arasında sadece grafik farkı var, hikaye yönünden hiçbir farkı yok ve yanlış hatırlamıyorsam da Metro Exodus'un Enhanced sürümünü açabilmek için RTX destekli bir karta sahip olmanız gerekmekte.

2033, last night, exodus.

İlk iki oyunu oynadım ve last light da artyom öldü ancak exodus hangi karakteri oynuyoruz? Eğer ana karakterle devam ediyorsa saçma olur.

Merhaba, oynanış sırası şu şekildedir:
  • Metro 2033. diğer sürümü Metro 2033 Redux.
  • Metro: Last Light Complete Edition. Diğer sürümü de Metro: Last Light Redux.
  • Metro Exodus. Diğer sürümü Metro Exodus Enhanced Edition.
Oynanış sırası bu şekilde. İki sürüm arasında sadece grafik farkı var, hikaye yönünden hiçbir farkı yok ve yanlış hatırlamıyorsam da Metro Exodus'un enhanced sürümünü açabilmek için RTX destekli bir karta sahip olmanız gerekmekte.

İlk iki oyunu oynadım ve last light da artyom öldü ancak exodus hangi karakteri oynuyoruz? Eğer ana karakterle devam ediyorsa saçma olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı