Metro oyun serisi

Soru başlıkta.

Sıralama yukarıdaki arkadaşın yazdığı şekilde.2033'ü dün bitirdim genelde canavar vuruyorsunuz hikayesi güzel canavar vurma kısmı hoşuma gitmedi sadece. Call of Duty,Medal of Honor,Sniper ghost warior gibi oyunlardan sonra oynayacaksanız onlar kadar tatmin etmeyebilir ama yine de güzel oyun hikayesi meraklandırdı Last Light'a geçeceğim bugün.Türkçe yaması var

Soru başlıkta.
Ben soru falan göremiyorum. Oyunlar hakkında öneri, tavsiye mi istiyorsun? Yoksa oyunların hikayesel anlamda sıralamasını mı?

Sıralama konusunda yukarıdaki üyeler bilgi vermiş. Öneri olarak bütün oyunları güzeldir Metro serisinin, hepsini oynayabilirsin.

Ben soru falan göremiyorum. Oyunlar hakkında öneri, tavsiye mi istiyorsun? Yoksa oyunların hikayesel anlamda sıralamasını mı?

Sıralama konusunda yukarıdaki üyeler bilgi vermiş. Öneri olarak bütün oyunları güzeldir Metro serisinin, hepsini oynayabilirsin.
Arkadaşlar cevap verince ben de bende sorun var sanıyorum.

Admin başlığı değiştirdi. Normalde başlık bu şekildeydi;

Metro oyun serisini sırayla 1, 2, 3 diye sıralar mısınız​

Last Light'tan geliyorum kesinlikle harikaydı 2033'ten daha iyiydi.
Sanırım benim gibi düşünenlerin yorumlarını dikkate almış olacaklar ki canavarlar azalmış insan öldürme ağırlıklı olmuş.
Exodusa geçmek için sabırsızlanıyorum fakat ilk 2 oyundan çok daha pahalı.

Geri
Yukarı