Metro Redux devam oyunu mu?

Hayır, aynısının grafiksel olarak yenilenmişi. Ara sahnelerde değişiklik de olabilir.

Metro 2033
Metro Last Light 2034
Metro Exodus 2035 romanından uyarlanma...
Redux ise ana oyunun renk paletlerini, grafiklerini, optimizasyonunu geliştirip-düzeltip tekrar sunuyorlar. Metro 2033 ve Metro 2033 Redux'un karşılaştormasına bak anlarsın :)

Herhangi bir devam oyunu değil yani.

Metro 2033
Metro Last Light 2034
Metro Exodus 2035 romanından uyarlanma...
Redux ise ana oyunun renk paletlerini, grafiklerini, optimizasyonunu geliştirip-düzeltip tekrar sunuyorlar. Metro 2033 ve Metro 2033 Redux'un karşılaştormasına bak anlarsın :)

Herhangi bir devam oyunu değil yani.
Remake yani bildiğin.

Hocam Redux sürümleri tavsiye ederim.
İlk oyunların korku ve gerilim atmosferi daya iyi. Redux olanlarda karanlık alanlar falan aydınlatılmış tek eksi yanı bu.

Remake buna girder mi bilmem hocam...
Örnek verebileceğim en iyi remakeler Resident Evil serisinin oyunlarında var şuanda.

Remastered denebilir belki. Eskiden bu terimi kullanmıyorlardı diye Redux demiş olabilirler belki
He pardon Remastered dicektim aklımda Remake kalmış :D
Hocam Redux sürümleri tavsiye ederim.
İlk oyunların korku ve gerilim atmosferi daya iyi. Redux olanlarda karanlık alanlar falan aydınlatılmış tek eksi yanı bu.
Ben bitirdim ciğerim 2 oyunu da.
Acaba Redux, devam oyunu mu diye merak ettim.

Ben bitirdim ciğerim 2 oyunu da.
Acaba Redux, devam oyunu mu diye merak ettim.
Keşke Redux olanı bitirseydiniz... Ben oyunu iyi ki Redux olarak bitirmişim. EPİC dağıttı diye kalmıştı iyi ki Redux dağıtmışlar. Steam'den düz Metro 2033 oynadım ve canım oynamak istemedi açıkcası

Geri
Yukarı