Metro Saga Bundle alınır mı?

Saat 19.40'dan beri 2033 Redux oynuyorum, güzel ilerliyor ama çok soru oluşturdu. Üç oyun olduğunu dikkate alırsak büyük ihtimalle cevaplayacaktır hepsini. Garip olan tek şey oyunun pek duygu uyandırmamış olması, ne gerdi ne de güldürdü, sadece devamı için meraklıyım. Belki ilerleyen saatlerde değişir, daha bir yorum yapmak için çok erken sonuçta.

İyi yakalamışım o zaman hocam. Diğer platformlarda bu fiyata hiç inmemiş sanırım.

Kitap uyarlaması olduğunu biliyordum da hiç okumamıştım hocam. Oyunlar bitince kitaplara da geçerim. Orijinaline sadık kalındığında genelde iyi işler ortaya çıkıyor.

Hocam bende almayı düşünüyorum metro saga bundle ama gerilim olduğunu görünce biraz çekinmedim değil. Sizce oyun nasıl çok mu gerilimli? Ya da çok mu zor?

Hocam bende almayı düşünüyorum metro saga bundle ama gerilim olduğunu görünce biraz çekinmedim değil. Sizce oyun nasıl çok mu gerilimli? Ya da çok mu zor?
Gerilim hakkında: Oyunların bazı kısımları gerilim, bazı kısımları aksiyon. Gerilimli kısımlar etkileyiciydi diyebilirim, uzun zaman oldu bitireli ama aklımda kalan bölümler var. Öyle korkutacak bir şey yok, sadece tüyleri diken diken ediyor. Örümceklerden ve karanlıktan korkuyorsanız biraz daha etkili olabilir.

Zorluk hakkında: Oyunlar zor değildi hiç. Zorlanıyorsanız zaten düşürebilirsiniz zorluğu ama bence normalde oynayın, kolayda oynayınca hayatta kalma faktörünün pek etkisi kalmıyor. Kaynak yönetmeden hoşlanmadığımı söylemiştim ama hiç öyle bir sıkıntı da yaşamadım. (Yani yaşadım tabii oyunun olayı zaten hayatta kalma ve kaynak yönetimi de oyunumu mahvedecek bir şey yoktu, aksine atmosferi daha etkileyici hale getirdi diyebilirim.)

Kişisel bir not: Metro Exodus nedense diğer iki oyun kadar etkileyici değildi benim için ama tabii ki teknolojik olarak diğerlerinden ileride. Önceki oyunların biraz eski olduğunu hisseder misiniz bilemiyorum, yaşları var biraz.

Son olarak: Bence seri bir şaheser, fiyatı da uygun gibi. İlginiz varsa deneyimlemenizi isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı