Metro serisi alınır mı?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Steam'de sonbahar indirimlerinde indirime girmiş bu paket. Bu fiyata alınır mı sizce? Oyunlar hakkında hiç bilgim yok sadece gittiğim her yerde çok fazla övülüyorlar ondan bir kulak aşinalığım var. Bir de bu pakette 3 oyun mu var yoksa 2 mi anlamadım. Last night ile Redux aynı oyun mu?

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    255,1 KB · Görüntüleme: 38
Kesinlikle alınır. Gelmiş geçmiş en iyi post-apokaliptik bilim-kurgu-korku serilerinden biridir. Eğer hikaye odaklı FPS oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu türü de seviyorsanız aşağıdaki serileri oynamanızı tavsiye ederim.

Half-Life serisi
Metro serisi
S.T.A.L.K.E.R serisi

Kesinlikle alınır. Gelmiş geçmiş en iyi post-apokaliptik bilim-kurgu-korku serilerinden biridir. Eğer hikaye odaklı FPS oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu türü de seviyorsanız aşağıdaki serileri oynamanızı tavsiye ederim.

Half-Life serisi
Metro serisi
S.T.A.L.K.E.R serisi
Çok korkunç mu? Ben almıştım zamanında da kütüphanede bakışıyoruz pek oynayamaya yeltenmedim.

Çok korkunç mu? Ben almıştım zamanında da kütüphanede bakışıyoruz pek oynayamaya yeltenmedim.
Hayır çok değil. Zaten odağı korku da değil bu oyunların. Bildiğiniz yaratık-mutant-uzaylı düzleminde geçiyor bu oyunlar. Bazen beklemediğiniz yerlerde saldıran yaratıkların çığlıkları belki irkiltebilir sizi.

Yani öyle bir Outlast veya Amnesia serisi falan gibi değil. Amacı oyuncuyu korkutmak değil. Ara sıra ürpertmek o kadar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı