Metro serisine nasıl başlanmalı?

ertan13

Centipat
Öncelikler evren hakkında hiçbir şey bilmeden direkt olarak Metro 2033 Redux ile başlasam olur mu? Bir de oyunları en iyi anlamam için 2033- last light - exodus şeklinde oynamam gerekiyor değil mi?

Öncelikler evren hakkında hiçbir şey bilmeden direkt olarak Metro 2033 Redux ile başlasam olur mu? Bir de oyunları en iyi anlamam için 2033- last light - exodus şeklinde oynamam gerekiyor değil mi?

Redux ile başlamak hiçbir zarar vermez oyunları severseniz geri dönüp oynadım ben çok da güzel oldu.

Evet, 2033-Last light-Exodus sırasıyla oynamanız gerekiyor. Evreni oyunda anlarsınız zaten direkt 2033 ile dalın seriye. Hoşunuza gidersen kitapları da var tavsiye ederim.

Evet, 2033-last light-exodus sırasıyla oynamanız gerekiyor. Evreni oyunda anlarsınız zaten direkt 2033 ile dalın seriye. Hoşunuza gidersen kitapları da var tavsiye ederim.

Hocam ben Redux'tan girdim fazla bir şey kaçırmadım Redux'tan başlamak daha mantıklı değil mi?

Hocam ben Redux'tan girdim fazla bir şey kaçırmadım Redux'tan başlamak daha mantıklı değil mi?

Hocam zaten ilk 2 oyun 2033 Redux ve last light Redux diye geçiyor. Hikaye sıralaması 2033 Redux- Last light redux-Exodus dur. Hangi Redux'tan başladınız siz?

Yeni konular

Geri
Yukarı