Metro serisinin 4. oyunu çıkacak mı?

Ne zaman çıkacağını bilemeyiz ve tekrar ediyorum bu konuyu bilmediğim için açtım Techonopat'da cevabını internetten bulabileceğim değil cevabını bulamadığım konuların konusunu açıyorum. Sizin gibi mesaj sayımı doldurmak değil amacım.
İnternete de baktığımda bulamadım dördüncü oyunun çıkacağı ile ilgili bir açıklama o yüzden konu açtım.

Başkaları bulabilmiş sizde eğer kapsamlı araştırma yapsaydınız bulabilirdiniz. Bende sizin gibi her şeyi üstü kapalı araştırırsam yaşadığım her sorunla ilgili konu açarım. Kendinizin ve benim mesaj sayılarını karşılaştırın. Ve kimin mesajları doldurduğunu anlamış olursunuz. 😄

Başkaları bulabilmiş sizde eğer kapsamlı araştırma yapsaydınız bulabilirdiniz. Bende sizin gibi her şeyi üstü kapalı araştırırsam yaşadığım her sorunla ilgili konu açarım. Kendinizin ve benim mesaj sayılarını karşılaştırın. Ve kimin mesajları doldurduğunu anlamış olursunuz. 😄
Katılım tarihimize bakarsak arada 2 ayın olduğunu görürüz ve mesajlarımı da incelerseniz sizin gibi boş mesajımın olmadığını görürsünüz. Konunun açılması moderrtörler tarafından uygun görülmüş ki açmama izin verilmiş, sizin konu açıp açmayacağım uygun bulup bulmayacağınız haddinize değil.

Geri
Yukarı