''Metroda Birinci Önceliğimiz, En Fazla Oy Aldığımız Yerler Olacak.''

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CLM Project

Kilopat
Haberi dün gördüm, biraz geç görmüşüm.

Mevlüt Uysal'dan bir metro açıkaması daha

Seçim vakti ayağımı yıkasınlar yine de bunlara oyumu vermeyeceğim. Ben adalet istiyorum, bu ülkede yok, biliyorum, yine de istiyorum. İnsanlar ellerinde olmayan şeyler için savaşırlar.

Alın size adaletli bir yönetim. Bu ülkede eşitlik var. (!)

Çok şey yazabilirdim ama o zaman konu açılmaz. Ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili?

Siyaset böyle. Oy toplayacağın yere yatırım yapacaksın. Dozunu kaçırırsan ama tam tersine oy kaybedersin. Birine 8 veriyorsan diğerine 10 verebilirsin ama birine 10 diğerine 5 olmaz.
Adalet var ama düzgün uygulanmıyor nedense.
Konu uzayacak izleyin. :sinsi:

Seçim vakti ayağımı yıkasınlar yine de bunlara oyumu vermeyeceğim. Ben adalet istiyorum, bu ülkede yok, biliyorum, yine de istiyorum. İnsanlar ellerinde olmayan şeyler için savaşırlar.

Ister oy ver ister verme adamlar kazanmanin yolunu bile bulmus. Bilmiyorum sansürsüz Türkiye kanalini takip ediyor musunuz? buyrun bakin Can Dündar ne demis :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)

Ister oy ver ister verme adamlar kazanmanin yolunu bile bulmus. Bilmiyorum sansürsüz Türkiye kanalini takip ediyor musunuz? buyrun Can bakin Can Dündar ne demis :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)
Kardeş Türkçesi ne bunun? Almanca tek kelime anlamıyorum çevirsene bize.:kıkırda:

"Oy aldığımız yerlere hizmet götürürüz" diyen birinin ahlak tanımını dinlemek isterdim.

@Neşeli Enginar, Can Dündar'ı pek tanımıyorum, mahpusa düştüğünü bilirim. Ama söyledikleri doğru ise katılıyorum. (Bu devirde her bilgi doğru olmayabiliyor) Ama dedikleri de doğru bence. Bu yönetim bunları yapar. Bu kafayla (koyun zihniyetiyle) bir yere ilerleyemeyiz.

Can Dündar'i 32. Gün belgeseli zamanlarindan beri biliyorum böylesine Atatürk'cü ve Aydin bir insan görmedim. Ona da FETÖ'cü damgasi vurdular ya helal olsun. Adam yillar yili FETÖ örgütünü gün yüzüne cikarmak icin gecesini gündüzüne katmasina ragmen FETÖ'cü damgasi yedi.
Iste böyle bir ülkede yasiyorsunuz.

Allah sabir versin :)

Can Dündar'i 32. Gün belgeseli zamanlarindan beri biliyorum böylesine Atatürk'cü ve Aydin bir insan görmedim. Ona da FETÖ'cü damgasi vurdular ya helal olsun. Adam yillar yili FETÖ örgütünü gün yüzüne cikarmak icin gecesini gündüzüne katmasina ragmen FETÖ'cü damgasi yedi.
Iste böyle bir ülkede yasiyorsunuz.

Allah sabir versin :)
Türkiye'yi şu anki durumundan sadece Atatürkçülük ve Atatürk ilkeleri ile kurtarabiliriz, bu kadar açık ve net söylüyorum. Burda gelmiş geçmiş en zeki, en başarılı, en azimli, en kararlı ve en adaletli liderden bahsediyoruz. Yukarıdaki tarafından bizler için özel olarak gönderilmiş bir kimse o. Fakat biz din ile sömürülmeye o kadar açığız ki şuan ki düştüğümüz durum bile bunu çok net gösterebiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı