Metwet TVRip nedir?

ns sec

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İnternetten The Amazing World of Gumball gibi şeyler izlerken Cartoon Network simgesinin üzerinde Metwet yazıyor. Bu ne demektir?

1621846598358.png

Altta cartoon yazısını kaplayan bir Metwet yazısı var, siz de görüyorsunuzdur. Bu ne demek?

Son düzenleme:
Sanırsam bu metwet takma isimli birisi ve yaklaşık 4 5 yıl önce sürekli dizi gumball gibi cartoon network yapımlarını kaydedip çizgi film sitelerine iletmiş ardından bu şekilde tüm internete yayılmış şu an sürekli dizi gumball benzeri diziler TV'den izlenmiyor çünkü aşırı sansür var metwet bunları ilk yayınlandıkları zaman kaydettiği için çok az sansürlü ve sanırım şu an bırakmış kayıt yapmayı.

“Metwet” ripleyen adamın adı. “Metwet tarafından TVRip´lenmiştir” yazıyor orada. Filmleri, sinemaları, dizileri ve belgeselleri kaynaklarına göre isimlendirir ve ripleriz.

Örneğin DVD´den riplenmişse DVDRip, VCD´den riplenmişse VCDRip, TV´den riplenmişse TVRip, web üzerinden riplenmişse WEBRip ya da işlemden geçirilmemişse WEB-DL olarak isimlendirebiliriz.

Satışı olan, halen yayında olan ve herhangi bir şekilde erişilebilen eserlerin korsan bir şekilde kopyalanmasına ve çoğaltılmasına ben de karşıyım ancak pek çok eski film ve dizi artık hiçbir yerde bulunmuyor. İzlemek için riplemek ya da başka birisi yapıp paylaşmışsa oradan izlemek zorunda kalıyorsun. Keşke gerek kalmasa fakat yapacak bir şey bulunmuyor.

Metwet.CartoonNetwork yayın akışını kayd eden kişidir.Paylaşımları divxup da bula bilirsiniz ama videoların silinmesine dair garanti veremem.Kendisi ile o siteden iletişime geçmiştim.GarfieldShow arşivi bitek onda var😃

Metwet.CartoonNetwork yayın akışını kayd eden kişidir.Paylaşımları divxup da bula bilirsiniz ama videoların silinmesine dair garanti veremem.Kendisi ile o siteden iletişime geçmiştim.GarfieldShow arşivi bitek onda var😃
Peki onunla şu an iletişime geçebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Metwet. Cartoonnetwork yayın akışını kayd eden kişidir. Paylaşımları divxup da bulabilirsiniz ama videoların silinmesine dair garanti veremem. Kendisi ile o siteden iletişime geçmiştim. Garfieldshow arşivi bir tek onda var😃

Merhaba garfield Show'u başka nereden izleyebilirim? Bildiğim kadarıyla Netflix vb. hiçbir mecra bulunmuyor ve internette de yok. Resmen Türkçe dublajlı versiyonu silinmiş gibi hiçbir yerde yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı