Çözüldü "Mevcut cihaza yüklenebilecek bir sürücü bulunamadı hata kodu 8" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaTaskin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Arkadaşlar merhaba, i5 12400F işlemcim var driver indiremiyorum bu hatayı verdiğinden dolayı ne yapabilirim?
Mevcut cihaza yüklenebilecek bir sürücü bulunamadı hata kodu 8.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    174,1 KB · Görüntüleme: 133
Çözüm
Intel F serisi işlemcilerde dahili grafik birimi bulunmaz. Bulunmayan şeyin sürücüsünü yüklemeye çalışırsan bu hatayı alman da normal.

Yani işlemcin için yükleyebileceğin herhangi bir sürücü yok. Bunun dışında chipset sürücüsü kurmak istiyorsan seni bu konuya alalım.
Merhabalar. i7 8700 işlemci - 1050 ti ekran kartı ve msi z370 gaming plus anakartını kullanıyorum. İşlemcimi güncellemek istediğim zaman Arda kardeşim gibi 8 hata kodunu alıyorum. Yardımcı olacak varmı acaba ?

Tamam zaten görüntüyü o harici karttan aldığın için dahilinin gözükmemesi gerekir. Laptop kullanmıyorsun. Bir sorun yok yani. Grafik sürücüsü için sadece NVIDIA kartını gözetmen yeterli.
reis merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum ama laptop kullanıyorum. driver kurarken aynı hatayı veriyor kuramıyorum napmam lazım bilgin var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı