Mevcut muhabbet kuşunu bırakıp başka bir yavru almak

Yusuf343444

Decapat
Daha fazla  
Şu an neredeyse 6-7 ay olacak. Beslediğim muhabbet kuşu aileme hiç alışmıyor, hiçbirine yaklaşmıyor ama beni çok seviyor. Ben de onu çok seviyorum ama ailem diyor ki şunu verip bir yavru alalım ama ben karar veremedim. Muhabbet kuşumu diğer kuşların yanına verirsem depresyona girer mi, yoksa mutlu mu olur bilemedim. Ne yapmalıyım? Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence kuşunuzu vermeyin, hem psikolojisi hemde sağlığı bozulabilir. Sonuçta onlarda canlılar. Mümkünse bi yanına bir arkadaş daha alın belki beraber geçinebilirler. Aynı kafeste problem yaşayabilirler o yüzden kafes ayırırsınız fakat yine de eğer kuş almayı düşünüyorsanız elinizdeki kuşu vermeyin.

Şu an neredeyse 6-7 ay olacak. Beslediğim muhabbet kuşu aileme hiç alışmıyor, hiçbirine yaklaşmıyor ama beni çok seviyor. Ben de onu çok seviyorum ama ailem diyor ki şunu verip bir yavru alalım ama ben karar veremedim. Muhabbet kuşumu diğer kuşların yanına verirsem depresyona girer mi, yoksa mutlu mu olur bilemedim. Ne yapmalıyım? Sizce?

Bırakma bence de üzülürsün sende hem kuş hem senin için kuş seninle kalsın benim de vardı muhabbet kuşum 9 sene yaşadı hala elimizi ısırırdı kaçardı elimize gelmezdi ;) yani anlıycağın alışamıyor veya huyu öyle belki ama onu yine de seviyosun yerini başka bir şey tutmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı