Mezun mu tıp mı?

Filozof olacağım hocam düşünmekten ilgi ve yeteneklerim mühendislik oku diyor ama ülke ve geleceği sen bu meslekle aç kalırsın diyor.

Evet ama Türkiye'de uzay mi var sen bir yıl yapamazsın diyenler çok hocam.
Hocam dayanabilip dayanamayacağınızı siz daha iyi bilirsiniz. Hem alanı geniş attığım linke göre. Biraz daha araştırmak lazım.
Hem savaş uçağı falan tasarlayabiliyorsun. Biz de İHA alanında gelişiyoruz. Bence iyi gibi. Son karar sizin tabii ki.

Hocam zorlu bir süreç ne yapacagimi bilemiyorum.

Zor ya. Sınav stresi bitmiyor işte. Bu yüzden ailemle çok kavga ettim. 2 haftamız var. İyi düşünüp kararımızı vermeliyiz. Başka forum sitelerine de bakabilirsiniz. Hayat hikayeleri okuyup motive olabilirsiniz. Bir fikir de elde edersiniz. Ben böyle yaparak motive oluyorum en azından

Hocam dayanabilip dayanamayacağınızı siz daha iyi bilirsiniz. Hem alanı geniş attığım linke göre. Biraz daha araştırmak lazım.
Hem savaş uçağı falan tasarlayabiliyorsun. Biz de İHA alanında gelişiyoruz. Bence iyi gibi. Son karar sizin tabii ki.

Bakacagim hocam teşekkür ederim düsünüyorum.

Zor ya. Sınav stresi bitmiyor işte. Bu yüzden ailemle çok kavga ettim. 2 haftamız var. İyi düşünüp kararımızı vermeliyiz. Başka forum sitelerine de bakabilirsiniz. Hayat hikayeleri okuyup motive olabilirsiniz. Bir fikir de elde edersiniz. Ben böyle yaparak motive oluyorum en azından.

Siz ne düsünüyorsunuz ki ben bıraksam tıpi bırakıp hayallerimin pesinden gideceğim ve bu çok zor bir karar.

Siz ne düsünüyorsunuz ki ben bıraksam tıpi bırakıp hayallerimin pesinden gideceğim ve bu çok zor bir karar.

Ben matematik öğretmenliği düşünüyorum ama sıralama yetmiyor. Normal matematik yazacağım. Ama hala kararsızım mezunluk konusunda.

Tıpla ilgili alanı arasında kalmak çok zor bir seçim. Her iki alan için de bir araştırma yapmak lazım. Tıp ve sizin isteğiniz alanın derslerine bakın derim. Bölüm mezunlarına da danışın. Linkedin'de bölüm mezunları size yardımcı olur.

Ben matematik öğretmenliği düşünüyorum ama sıralama yetmiyor. Normal matematik yazacağım. Ama hala kararsızım mezunluk konusunda.

Tıpla ilgili alanı arasında kalmak çok zor bir seçim. Her iki alan için de bir araştırma yapmak lazım. Tıp ve sizin isteğiniz alanın derslerine bakın derim. Bölüm mezunlarına da danışın. Linkedin'de bölüm mezunları size yardımcı olur.
Hocam siz matematik öğretmenliği haricinde ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı