Mezuna kaldım halâ çalışmaya başlayamadım

Geçen sene senin gibiydim sene başı hiçbir şey yapmadım son aylarda aklıma geldi çalışmak ama yetmedi mezuna kaldım şuan günde 5-6 saat sürelerle çalışıyorum. 21 gün deneyin illa günde 5 saat çalışmayla başlamanız gerekmiyor 1 saat çalışın git gide arttırırsınız.
Teşekkür ederim. Aklımı başıma toplayıp bir an önce başlarsam bir şansım var mıdır sizce halâ?

Ailem ve çalışmak istediğim mesleğim için evet öyle hissediyorum. Ailem üniversiteli birisini istiyor evde ve benim bunu yapmam gerekiyor.
Gerekiyor? Ailen üniversiteli bir kişi istiyor. Ailen de olsa insanların kararlarını uygulamayacaksın o zaman. Ailen değil, senin istediğin önemli. Başkası için mi yaşayacaksın hayatı? Her koyun kendi bacağından asılır.

Bu arada motivasyon arıyorsun. Çok beklersin... Beklemeye de devam edersin...

Gerekiyor? Ailen üniversiteli bir kişi istiyor. Ailen de olsa insanların kararlarını uygulamayacaksın o zaman. Ailen değil, senin istediğin önemli. Başkası için mi yaşayacaksın hayatı? Her koyun kendi bacağından asılır.

Bu arada motivasyon arıyorsun. Çok beklersin... Beklemeye de devam edersin...
Benim isteğim, istediğim şeyi yapmak. Web Ve Mobil tasarımı yapmayı seviyorum. Ve bundan para da kazanmak isterim. Fakat üniversiteye de sırf diplomam olsun diye gitmek istiyorum. 2 yıllık 4 yıllık fark etmeksizin en azından çok yabancılık çekmeyeceğim bir bölümde. Teşekkür ederim bakış açınız için.

Bunu düşünmüştüm fakat DGS gerçekten zormuş. O yüzden vazgeçtim. Okudum tamamen, teşekkür ederim öneriniz için.
Dgs zor fakat burslu veya devlet zor. Onun dışında ücretli tercih ederseniz kazanabilirsiniz. Son çare dgs olursa diye bilgi veriyim dedim. Ama tabi herkesin dediği gibi önceliğiniz yks olsun. Birde kariyer planlarını sonra yapın şu işe gircem bunu yapcam vs. Şuan tek kafanızda olan şey sınavınız ve tercih ediceğiniz bölüm olmalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı