Mezuniyet için kısa kollu gömlek giyilir mi?

kakauzsdksı

Yoctopat
Daha fazla  
Mezunıyet ıcın kıyafet bakıyorum ancak uzun kollu gomlekler bende aşırı kotu durdu, bunun yerıne kısa kollu sıyah bır gomlek denedım ve cok cok daha ıyı durdu. En azından komık durmuyor ancak aşırı kararsız kaldım, ınsanların takım elbıse falan gıyecegı ortamda kısa kollu gomlek aşırı abes durur mu? Mezunıyet balosunda sadece ogrencıler olacak, eglence ortamı yanı.

Mezunıyet ıcın kıyafet bakıyorum ancak uzun kollu gomlekler bende aşırı kotu durdu, bunun yerıne kısa kollu sıyah bır gomlek denedım ve cok cok daha ıyı durdu. En azından komık durmuyor ancak aşırı kararsız kaldım, ınsanların takım elbıse falan gıyecegı ortamda kısa kollu gomlek aşırı abes durur mu? Mezunıyet balosunda sadece ogrencıler olacak, eglence ortamı yanı.
Takım elbiseli ortamda kısa gömlek giymen okadar insan içinde diğerlerinin dikkatini çekmez ama sen sanki insanların dikkatini çekiyorum gibi hisseder rahatsız olursun yaşandı onaylandı (bence uzun kollu gömlek giy yada tanıdık bir kız arkadaşın varsa ona sor gerçekten güzel duruyorsa üzerinde giy gitsin zaten hayatları boyunca birdaha o günü hatırlamayacaklar).

Slim fit uzun kollu gömlek bak. regular uzun kollu gömlekler memur işi olduğu için tek başına baktığında garip durabiliyor. Kollarını da katlarsın güzel bir şekilde gerekirse.

Yeni konular

Geri
Yukarı