MF mi dil mi?

Yer
İstanbul
Özgür bir yaşamım olsun istiyorum. İleride yurt dışına gitme hayallerim var. Sayısaldan kimya ve biyolojim iyi. Dilden ise İngilizcem de Almancam da iyi. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisinin senin için daha iyi olacağını sadece sen bilebilirsin. Hangisinde daha mutlu olacağını düşünüyorsan onu seç. İnsanlar sana bu konuda şunu yap diyemez.

Ayrıca, para kazanmak ve mutlu olmak ne iş yaptığından daha çok nasıl iş yaptığınla alakalı. Hangi işi seçersen seç işini iyi yaparsan istediklerini gerçekleştirirsin.

Bu sorunun konusu çok açılıyor. Mf mi TM mi Dil mi diye. Sizin için hangisinin daha iyi olacağını bilemeyiz.

Hangisinin senin için daha iyi olacağını sadece sen bilebilirsin. Hangisinde daha mutlu olacağını düşünüyorsan onu seç. İnsanlar sana bu konuda şunu yap diyemez.

Ayrıca, para kazanmak ve mutlu olmak ne iş yaptığından daha çok nasıl iş yaptığınla alakalı. Hangi işi seçersen seç işini iyi yaparsan istediklerini gerçekleştirirsin.

Bu sorunun konusu çok açılıyor. Mf mi TM mi Dil mi diye. Sizin için hangisinin daha iyi olacağını bilemeyiz.
Dil seçmek istiyorum zaten ama işsiz kalırsın diyorlar
Biyoloji ve kimya sayısaldaki en sözel dersler. Size de bağlı ama ben sizin yerinizde olsam dili seçerdim.
Dil seçersem işsiz kalır mıyım?

Geri
Yukarı