MG1 R5 7500F sistem alınır mı?

Merscyyy

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yazın bir işe gireceğim ve maximum olarak 35.000TL bütçem var. Ve aramalarım sonucu şöyle bir kasa buldum. (linki aşağıda) bu kasa sizce alınır mı? Eğer alınmaz ise neden ve önerebileceğiniz bir bu şekil toplama-hazır sistem var mı?

Bir sistemde istediğim şeyler ekran kartı NVIDIA olacak AMD işlemci SSD güçlü olsun gerisi güzel olsun yeter belirli bir kriter yok.

Ben sıfırdan sistem alacak olsam ikinci el 7 bin liraya 6700XT alır geri kalanı sıfır iyi bileşenlerden oluşan DDR5 AMD sistem toplardım. NVIDIA 5 serisinin çıkmasına az kaldı, çıktığında duruma göre 5070-5060 Ti gibi kartlara geçilebilir.

Ama AMD de 7000 serisi çıktı oda 8 serisine geçmeyecek mi böyle düşünürsek en son çıkana kadar bekleriz :D

Ama AMD de 7000 serisi çıktı oda 8 serisine geçmeyecek mi böyle düşünürsek en son çıkana kadar bekleriz :D

Burada fiyat kazanç dengesi önemli. Ekran kartında bu fark çok büyük oluyor. 5 serisindeki bir kart 4 serisindeki kartın yarı fiyatına aynı performansı verebilir. İşlemciler de böyle olmadığını biliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı