MGS 5 alınır mı?

Sistem güzel. MGS fanı olsan bu soruyu sormazdın diye düşünüyorum. Geçmişin yoksa karışık gelebilir ama şans verebilirsin.

Mgs 5’in başında hikayeye çok ağırlık verilirken sonrasında hikayeyi bile unutacak oluyorsunuz. Eğer hikaye takıntınız yoksa benim gibi(ben hikayenin kesildiğini fark ettiğimde daha oynamadım.)Ama gizlilik elementlerini en başarılı şekilde sunan oyunları sayacak olursak eğer ilk aklıma gelecek oyunlardan biridir MGS 5.

MGS 5’in başında hikayeye çok ağırlık verilirken sonrasında hikayeyi bile unutacak oluyorsunuz. Eğer hikaye takıntınız yoksa benim gibi(ben hikayenin kesildiğini fark ettiğimde daha oynamadım.)Ama gizlilik elementlerini en başarılı şekilde sunan oyunları sayacak olursak eğer ilk aklıma gelecek oyunlardan biridir MGS 5.

Aslında demek istediğim şu karantina döneminde bir oyun açlığım var en azından 50-60 saat götürür mü beni 20 TL çünkü bir şey değil yani.
Mafia 3'de bir seçenek çünkü şu an bunun için.

Aslında demek istediğim şu karantina döneminde bir oyun açlığım var en azından 50-60 saat götürür mü beni 20 TL çünkü bir şey değil yani.
Mafia 3'de bir seçenek çünkü şu an bunun için.

Mafia 3'ü ben şahsen çok sevmedim MGS 5'de dediğim gibi kojimanın ayrılmasından dolayı konamiden yarım kalmış bir oyun asasinscreed: Odyssey tüm görevleri ile 108 saat oynanış sunuyor onu almanı tavsiye ederim.

Mafia 3'ü ben şahsen çok sevmedim MGS 5'de dediğim gibi kojimanın ayrılmasından dolayı konamiden yarım kalmış bir oyun asasinscreed: Odyssey tüm görevleri ile 108 saat oynanış sunuyor onu almanı tavsiye ederim.

Bir oyun iade etmiştim 15 gün önce onun parasını bir yatırsalar alacağım Odyssey'i ama yatırmıyorlar :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı