Sürprizbozan MGS 5 Quiet kısmında bug oldu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barış99

Decapat
Daha fazla  
Quiet ile ilk karşılaştığımız zaman onu yenmemiz gerekiyordu. Canını bitirdikten sonra bölgenin ortasına gidiyormuş ama bende bug oldu sanırım haritada gözükmedi ya da ben fark etmedim. Ben de bilmediğimden harabeli olan bölgeyi terk ettim. Sonra birkaç görev daha yaptım. Bayağı ilerledim aslında. Quiet karakteriyle bir daha karşılaşacak mıyım? Yoksa artık iş işten geçti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Quiet ile ilk karşılaştığımız zaman onu yenmemiz gerekiyordu. Canını bitirdikten sonra bölgenin ortasına gidiyormuş ama bende bug oldu sanırım haritada gözükmedi ya da ben fark etmedim. Ben de bilmediğimden harabeli olan bölgeyi terk ettim. Sonra birkaç görev daha yaptım. Bayağı ilerledim aslında. Quiet karakteriyle bir daha karşılaşacak mıyım? Yoksa artık iş işten geçti mi?
Is isten gecmedi, yan gorevi tekrar yapabiliyorsun diye biliyorum ayni alana giderek. Quiet'i almak ya da oldurme secenegin olacak.

Mission 11'e bas sadece Cloaked in Silence'a.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Quiet ile sniper vs'sini diyorsunuz sanırım terk ettiyseniz görev iptal olmuş olmuş olması gerekmiyor mu ?
Hayir...

Is isten gecmedi, yan gorevi tekrar yapabiliyorsun diye biliyorum ayni alana giderek. Quiet'i almak ya da oldurme secenegin olacak.

Mission 11'e bas sadece Cloaked in Silence'a.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayir...
Çok teşekkürler valla içime dert olmuştu yarın ilk işim denemek

D-dog daha iyi bence quiet çok gerekli mi bilmem.

Hikaye spoiler.
Bir de hikayede bi süre geçtikten sonra quiet gidiyor dimi ? Buddy olarak kullanılamıyor.

Alinti ile alakali hikaye ilerisinden spoiler:
Spoiler yemissin, evet Quiet'i alip arandaki bagi maxlarsan gorev 40'lardan sonra bir gorev gelecek ve Quiet ortadan kaybolacak. Benim bag maksimum olmadigindan o gorev gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı