Oyun MGS V ve Dishonored serisi indirimde!

Sir Lewis

Hectopat
Gizlilik sevenler için mükemmel oyunlar, hepsinin fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Özellikle de MGS5, bu fiyata çok iyi bir oyun.

Screenshot_2023-03-16-20-52-10-994.jpg
Screenshot_2023-03-16-20-53-03-005.jpg
Screenshot_2023-03-16-20-52-47-360.jpg

Oyun güzel mi? Hangisini almalıyım?

Dishonored için soruyorsanız ilk oyun yani Definetive Edition ile başlamanız lazım.
Pakette hem ilk oyun hem de diğer oyunlarla alakalı 2 DLC mevcut.
Kalitesine söz yok zaten, gizlilik temasının en başarılı örneklerinden kesinlikle tavsiye ederim.

Epic Games bedava vermişti almadan önce hesabınızı kontrol edin.

Önceki metal Gear oyunlarını hiç bilmeden oynarsam hikayeden ne kadar kaybım olur?

Önceki oyunlar hakkında çok bir bilgim yok çünkü PC kullanıcıları için ulaşması zor oyunlar.
PC portları yok emulatörlerle uğraşmak lazım.
En kötüsünden hikayesini beğenmesiniz bile serbest dolaşıp oynanışıyla vakit geçirirsiniz.

Mgs güzel ama bana göre serini en saçma oyunu aynı zamanda. Ama grafik oynanış vuruş hissi muazzam.hikaye ise ortalarda bu muydu yani dedirtiyor.
Dishonered serisini ise gerek Amazon gerek Epic Games olsun komple bedava verildi. Belki sahipsinizdir. Bir bakın.

Mgs güzel ama bana göre serini en saçma oyunu aynı zamanda. Ama grafik oynanış vuruş hissi muazzam.hikaye ise ortalarda bu muydu yani dedirtiyor.
Dishonered serisini ise gerek Amazon gerek Epic Games olsun komple bedava verildi. Belki sahipsinizdir. Bir bakın.

2. ve 3. oyun yamaları sadece Steam ve GOG sürümlerinde bulunuyor.
Death of Outsider Epic hesabımda vardı ancak yama yapılmadığı için Steam'den almak zorundayım.

MGS ben şahsen 15 saat kadar oynadım ancak zevk alamadım. Susturucunun sürekli kırılması vs. olayları oldukça canımı sıkmıştı sonrada kaldı oyun öyle :D Yine de denemekte fayda var.

Mgs V'i korsan da oynamıştım bayağı. Önce ki indirimlerde almıştım ama kaldı öyle. Aslında oyun güzel ama ben hiçbir şey anlamadım oyundan. Ne yapıyoruz amacımı ne çözemedim. Sürekli helikoptere binip görev alıp yapıyordum :) grafikleri falan güzel zaten ama bir bölgeyi komple temizliyorum adam bırakmıyorum 2 dakika sonra aynı yere geliyorum yine düşman askerleri oluyor. Bu olay oyunlarda en sevmediğim şey mesela. Sürekli adam mı vuracağım ben?

Yeni konular

Geri
Yukarı