MHRS üzerinden saat kaçta randevu almalıyım?

509409

Centipat
Bir haftadır randevu almaya çalışıyorum bulamıyorum. Randevusuz da kabul etmiyorlar. 16:00'da almaya çalışıyorum, gece, sabah 6 vs. yok abi.
MHRS üzerinden randevu alabilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Bir haftadır randevu almaya çalışıyorum bulamıyorum. Randevusuz da kabul etmiyorlar. 16:00'da almaya çalışıyorum, gece, sabah 6 vs. yok abi.
MHRS üzerinden randevu alabilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
@183206'in dediği gibi. Mesaj geldiği an girmelisiniz, saniye farkıyla randevuyu alıyorlar bazen.

Hocam cevap için teşekkürler fakat telefon no ile kayıt olup talep oluşturmama rağmen kaç gündür mesaj gelmedi.
Bir sonraki aya kadar tüm randevular doluysa biri randevusunu iptal ederse mesaj gelir.

Bizim yönetici hastanede görevli. Akşam 16:00'da diyor. Hastanede ise, akşam 16:00'da danışmaya gelip randevu alabilirsin diyorlar.

Ben de öyle bir şeyler duymuştum ama denemedim. Birkaç arkadaşım bakıp yalan demişlerdi ama emin değilim.
Bende denemedim, durumum çok kötü ise acile gittim, birzkaç kere ambulans çağırdım, durabilecek gibiysem aile hekimine gittim, ikinci bir kontrole gerek kalmadı bugüne kadar, bu haftada birzrahatsızlığım var, hastanelik zaruri bir durum olup randevu alamazsam aile hekiminin yönlendirmesiyle gidecegim, bu durumda mhrs randevusu şartzdeğil diye biliyorum

Bende denemedim, durumum çok kötü ise acile gittim, birzkaç kere ambulans çağırdım, durabilecek gibiysem aile hekimine gittim, ikinci bir kontrole gerek kalmadı bugüne kadar, bu haftada birzrahatsızlığım var, hastanelik zaruri bir durum olup randevu alamazsam aile hekiminin yönlendirmesiyle gidecegim, bu durumda mhrs randevusu şartzdeğil diye biliyorum
Hocam sevk bile olsa randevu istiyorlar. Hastaneler 2. adresim oldu. Oradan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı