Mi 10T Kulaklık Takılı İken Google Mikrofon Açılıyor

jebele

Femtopat
Daha fazla  
Hepsini yaptım olmuyor, oyuna giriyorum, nedenin bilmediğim bir şekilde yine asistana izin ver, asistanı aç yazıları çıkıyor. Cihaz mi 10t.

Son düzenleme:
Kulaklığın düğmesi takılı kalmış olabilir. Farklı kulaklık ile dene. Sorun düzelmezse telefonu sıfırla.

Hocam ben problemin kulaklıktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, kulaklık düğmesi ile google asistan kontrol edilebiliyor. Mikrofonsuz bir kulaklık ile problem yaşayacağını sanmıyorum. Sorun kulaklıkta değilse eğer sistemsel bir sıkıntı vardır ki bunda da telefonu sıfırlamak en etkili yöntem olur ama bunun öncesinde google asistan izinlerini vs. devre dışı bırakmayı da deneyebilirsin.

Hocam ben problemin kulaklıktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, kulaklık düğmesi ile google asistan kontrol edilebiliyor. Mikrofonsuz bir kulaklık ile problem yaşayacağını sanmıyorum. Sorun kulaklıkta değilse eğer sistemsel bir sıkıntı vardır ki bunda da telefonu sıfırlamak en etkili yöntem olur ama bunun öncesinde google asistan izinlerini vs. devre dışı bırakmayı da deneyebilirsin.
Hocam kulaklık sorunu değil kesin, çünkü 3 tane kulaklık taktım aynı, kullandiğim dönüştürücü yapıyor bunu, kulaklık takmadan'da denedim sadece dönüştürücü'yü, yine aynı, sorun kulaklık'ta değil yani. Sıfırlamayı düşünmüyorum BT kulaklık kullanacağım sanırım.😁

Bu arada sorunun dönüştürücü'den kaynaklandığı Konusun'da haklıymışım
Yeni bir dönüştürücü aldım artık bu sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı