Kulaklık Takılı İken Google Mikrofon Açılması

Screenshot_2017-11-27-21-30-29-645_com.google.android.googlequicksearchbox.png

Herhangi bir video izlemeye çalıştığımda Google'ın bu ekranına geçiyor telefon. Mikrofona bir şeyler söyleyin gibi bir yazı çıkıyor. Ve bu sorun sadece bu kulaklıkta bu telefonda oluyor.

Telefon: Redmi Note 4.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google uygulamasından: Ayarlar, Hesaplar ve gizlilik, Google etkinlik denetimleri, Ses ve Ses Etkinliğindeki ayarları kontrol edebilir misin? veya ayarlardan var ise kulaklık ayarlarını kontrol edin mutlaka birşeylerin kapanması veya açılması gerekiyor iyice kontrol edin.

arkadaşlar lütfen yardım edin 3 gündür bu lanet seyi kapatmayı deniyorum olmuyo Google asistan kulakligi diye bisey acildi kapanmiyo surekli yukarida bildirlerde duruyo bana yardim edin (telefon huawei android y6 biseye yarar doye yazdim)
Arkadaşlar 3 gündür bu lanet seyi kapatmayı deniyorum olmuyor Google asistan kulakligi diye bir şey açıldı kapanmiyor surekli yukarida bildirimlerde duruyor bana yardim edin (telefon Huawei Android Y6 bir şeye yarar diye yazdim)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201211_220739.jpg
    Screenshot_20201211_220739.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 1.337
Arkadaşlar 3 gündür bu lanet seyi kapatmayı deniyorum olmuyor Google asistan kulakligi diye bir şey açıldı kapanmiyor surekli yukarida bildirlerde duruyor bana yardim edin (telefon Huawei Android Y6 bir şeye yarar doye yazdim)
Arkadaşlar 3 gündür bu lanet seyi kapatmayı deniyorum olmuyor Google asistan kulakligi diye bir şey açıldı kapanmiyor surekli yukarida bildirimlerde duruyor bana yardim edin (telefon Huawei Android Y6 bir şeye yarar diye yazdim)

Merhaba @Drnhn0227, Google ayarlar- google asistan- cihazlar- kablolu kulaklıklar ve "Google'dan yardım alın" sekmesini kapatın. Ben denedim oldu artık kulaklığın tuşuna bastığımda asistan çıkmıyor.

Hepsini yaptım olmuyor, oyuna giriyorum, nedenini bilmediğim bir şekilde yine asistana izin ver, asistanı aç yazıları çıkıyor. Cihaz
(mi 10t)

Geri
Yukarı