Mi 10t Pro Magisk'ten sonra açılmıyor

emirhan gökçe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2. el telefon aldım. Kullanmaya başladım fakat bazı uygulamaları açarken güvenlik uyarısı veriyordu. IMEI kayıtlı cihaz bu sebeple TWRP yüklü olduğunu anladım. Kaldırmak için telefona Magicks uygulamasının APK'sını indirdim. Uygulama bir şeyler yükledi. Yeniden başlat dedi. Yeniden başlata bastığımdan beri MI logosu ekranında kalıyor, telefonum açılmıyor. Ben de bu ROM, root TWRP işlerinden anlamıyorum. Basit bir şekilde telefonu nasıl açabilirim, TWRP'yi nasıl kaldırabilirim anlatabilir misiniz? Yardıma ihtiyacım var. Telefonu kullanamıyorum. Eski haline gelsin yeter içindeki her şey silinsin gerekirse hiç sorun değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam telefonu kapatın ardından güç tuşu, varsa home tuşu bir de ses açma tuşlarına aynı anda basın ardından recovery mode açılacak sonrasını yaparsınız zaten.

Hocam telefonu kapatın ardından güç tuşu, varsa home tuşu bir de ses açma tuşlarına aynı anda basın ardından recovery mode açılacak sonrasını yaparsınız zaten.
Hocam telefon yeniden başlıyor fakat acılmadan yine mi logosunda kalıyor. TWRP menüsü acılıyor dediklerinizi de yapınca.

Hocam telefon yeniden başlıyor fakat acılmadan yine mi logosunda kalıyor. TWRP menüsü acılıyor dediklerinizi de yapınca.
Tekrardan rom yüklemeniz gerek mi 10t pro için isterseniz stock isterseniz custom rom yükleyebelirisiniz rom dosyasını telefonun dahili hafızasına attıktan sonra twrp menüsü üzerinden install/yükle seçeneğini gelip kurmak istediğiniz romu flaşlamanız yeterlidir.

Geri
Yukarı