Mi 10t vs iPhone 8 Plus

hasan altun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba aktif mi 10t kullanmaktayim. Yurt dışı cihazim her şey sıfır cihaz gibi çalışıyor. iPhone 8 Plus ile takas etmeli miyim edecegim telefon parmak izi pasif.

1.5 yıla yakındır iPhone 8 Plus kullanıcısıyım, hiçbir şekilde üzmedi beni. Ben iPhone 6'dan geçiş yaptım ekran kalitesi olsun hala bu seviyede 7 yılı aşkın bir telefon olmasına rağmen kamera kalitesini sağlaması müthiş avantaj. Takas edeceğiniz telefonun piyasasını bilmiyorum sadece.

Kesinlikle edilmez kaç yıllık telefona gül gibi M10T'yi mi vereceksiniz? Kendi telefonunuza yazık edersiniz.

Teşekkürler.

Sağ olun da peki neden edilmez?

1.5 yıla yakındır iPhone 8 Plus kullanıcısıyım, hiçbir şekilde üzmedi beni. Ben iPhone 6'dan geçiş yaptım ekran kalitesi olsun hala bu seviyede 7 yılı aşkın bir telefon olmasına rağmen kamera kalitesini sağlaması müthiş avantaj. Takas edeceğiniz telefonun piyasasını bilmiyorum sadece.

Mi 10t ile piyasalari ayni da yani bundan ona geçilir mi onu sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple savunucusu değilim ancak ülkemizde Apple harici alınıp sonrasında yıllar geçse de piyasası ölmeyen tek telefon markası hangisi? Eğer her sene telefon değiştirecek durum yoksa Apple alınıp sonrasında değer kaybı yaşamadan model yükseltilebilir. Ben aldığım zamandan bu yana 3400TL değer kazandı telefon ama almayı düşündüğüm diğer X marka Android ürün 2000 küsur değer kaybetti.

Sağolun da peki neden edilmez
Parmak izi çalışmıyormuş yeni gördüm bence de edilmez.

Geri
Yukarı