Mİ 11 Lite alınır mı?

Alınır.Ama Miuı arayüzünde biraz sıkıntılar var hocam."Kendim Redmi Note 9 kullanıyorum.Bazen Bug'lar olabiliyor."Eğer sorun olmaz derseniz alın.

Kronik midir bilmem ama "black crush" adlı sorunu yaşayanlar var. Nedir diye merak ederseniz Technopat'ta da başlığı açılmıştı, Google aramasında ilk sıralarda çıkıyor.

3500 TL'ye alacağım. Kronik bir sorunu var mıdır?

Size göre mi 11 Lite tasarımı ağırlığı hafifliği açısından nasıl? Ekranında sorun olduğu söyleniyor. Bu yüzden mi 10t Lite almayı düşündürüyor beni. Ama mi 10t Lite biraz hantal bir telefon ve bu yüzden de ona da pek yanaşmıyorum (başka bir sorununu görmedim. Sadece ağır ve kalın bir telefon.) Bu telefon sizce günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabilecek bir telefon mu?

Sizce hangisini almalıyım?

Reis telefon ekranı muazzam günlük deneyimi çok iyi fakat en basit subway surf bile oynasan 1 2 saat içinde ısınıyor biraz. Film video veya dizi izlerken verdiği zevki hele gece karanlık modda kullanırken aşırı güzel deneyimi var ekranı güzel bataryası biraz az geldi bana yani 1 günü zar zor yetiriyorum ama 1 saat de doluyor. Bence alınır telefon ben 5 ay oldu kullanalı. Telefon gayet hızlı çok çok nadir takılma kasma oluyor. Fakat bir sorunu var belirtmeden duramayacagim son 1 aydır oluyor. Snapchat veya Instagram da bazen kamera durduruldu diyor sonra kamerami açıyorum kamera yanıt vermiyor diyor.

Siyah ekran bir şekilde hiçbir şey olmuyor deklanşör e tıkladığın zaman 10'dan geriye sayıyor tamama tıklıyorsun kameradan çıkıp geri açıyorsun aynısını bir kez daha yapıp telefonu ( düğmeye bir kere basıp ) kapatıyorsun açıp kapama ( uzun olan değil ) düzeliyor bu 1 ayda toplam 8 kere oldu ara ara şu an nazar değmesin olmuyor bu sorunu korkutuyor 2 3 arkadaşda daha olmuş. Onun dışında aşırı memnunum.

Önce çıkan kısımları: Ekran.

İncelik ve tasarımı aynı zamanda kamerası da efsane gerçekten neredeyse bir iPhone 11 gibi gerçekten memnun ediyor video performans ve ön kamera video performansı kötü değil ama çok iyi de değil zaten dxomark kamera puanına bakarsan her şeyi açıklamış. Arka kamera ve modları ( gece çekimleri de dahil) bence segmentinin hatta 1 tık üst düzey segment de dahil en iyi kamera video performansı ise segmentinde 2. olabilir ama çoğu Android telefon video performansı böyle ( orta segmentte )

Telefonun bence kötü yanları.

O kamera bugu korkutuyor ama bilmiyorum bir şey olmaz gibi.

Oyunlar ısıtabiliyor.

Batarya bana biraz kısa gidiyor ( ama 1 saat de tam 0'dan 100'e doluyor)
Belirtebileceklerim bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı