Mi 11 Lite Instagram'a video atınca olduğundan daha kalitesiz atıyor

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar reels video paylaşıyorum ama çok ama çok kötü bir kalitede paylaşıyor. Anlamadım niye. Herkes şimdi diyecek Android sorunsalı ama önceden başka telefonlarda kullandım kalite bu kadar düşmüyor hafif bir düşme oluyordu ama Mİ 11 Lite'da attığımda kalite bildiğiniz öldü. Acaba telefonla alakalı mı? Yoksa bir ayar mi yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.

Instagram ayarında kaliteli olarak düzenlediniz mi?
Instagram- ayarlar-hesap-hücresel veri kullanımı bölümünde bunun için düzenleme var.

Arkadaşlar reels video paylaşıyorum ama çok ama çok kötü bir kalitede paylaşıyor. Anlamadım niye. Herkes şimdi diyecek Android sorunsalı ama önceden başka telefonlarda kullandım kalite bu kadar düşmüyor hafif bir düşme oluyordu ama mi 11 Lite'da attığımda kalite bildiğiniz öldü. Acaba telefonla alakalı mı? Yoksa bir ayar mi yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.

Donanım Arşivi sırf bu yüzden iPhone 12 Pro aldı. Ayrıca videosunda Instagram'ın Android'lere haksızlık yaptığını da söyledi. Buyrun o video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım arşivi sırf bu yüzden iPhone 12 Pro aldı. Ayrıca videosunda Instagram'ın Android'lere haksızlık yaptığını da söyledi. Buyurun o video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam biliyorum ona bir şey demiyorum. Android de kalitenin düştüğünü biliyorum ama bendeki bayağı çok düştü diyorum ya önceden Huawei kullanıyordum bu kadar kalite düşmesi yoktu. Ve inşallah Android 12 de düzelecek.

Instagram ayarında kaliteli olarak düzenlediniz mi?
Instagram- ayarlar-hesap-hücresel veri kullanımı bölümünde bunun için düzenleme var.
Hocam böyle birsey var ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-18-15-35-50-793_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-08-18-15-35-50-793_com.instagram.android.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 31
Böyle olmalı. Bir de çekeceğiniz video yâda fotoğrafi cihazın kendi kamera uygulaması ile çekip Instagram'a paylaşır iseniz daha kaliteli olur.
Eki Görüntüle 1141585

Biliyorum hocam zaten telefondan çekip öyle paylaşıyorum ama attığım videoyu ben çekmedim 1080P'ydi attım. Rahat 360P'ye düşmüştür. Bir de sizin dediklerinizi yapalım değişim olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı