Mi 11T Hyper OS güncellemesi yapılır mı?

rully13k

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. MI11t telefonunda Hyper OS yazılımını kullanmak ne kadar faydalı ne kadar zararlı olur? Optimizasyon ve FPS düşüklüğü sıkıntısı varmış diye duydum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba iyi sosyaller. MI11t telefonunda Hyper OS yazılımını kullanmak ne kadar faydalı ne kadar zararlı olur? Optimizasyon ve FPS düşüklüğü sıkıntısı varmış diye duydum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Stabil Bence sorunlarım vardı benimde düzeldi Pil anlamında başka sıkıntısı yoktu FPS normal karar senin.

Arkadaşımda aynı cihaz var ve kurdu gayet iyi ve hatta ufak bir performans artışı bile oldu

bende de poco x6 pro 5g var pili hızlı bitiyor maalesef 5000 mah'lık pili var hyperos pil anlamında biraz vasat kaldı ama güncellemelerle düzelecektir

Güncelleme yüzünden şarj hızı azalmaz, muhtemelen bataryadan filandır.

Ama güncelleme öncesi batarya çok iyiydi bunun farkını biliyorum.

Stabil bence sorunlarım vardı benim de düzeldi pil anlamında başka sıkıntısı yoktu FPS normal karar senin.

Dostum ne zaman Hyper OS'a geçtin ve pil sorunun ne kadar sürede düzeldi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı