Mi 11T vs 2. El Iphone

H0melander

Centipat
Daha fazla  
Merhabala, benim sıfır mi 11T cihazını 6500 TL'ye alma şansım var. Bu fiyata bu cihaz nasıldır? Bunun yerine aynı fiyat aralığına 2. el iphone cihaz almak mı daha mantıklı olur? (Bu fiyatlarda hangi iphonelar var bilmiyorum.) Görüşlerinizi bekliyorum.

Merhabala, benim sıfır mi 11t cihazını 6500 TL'ye alma şansım var. Bu fiyata bu cihaz nasıldır? Bunun yerine aynı fiyat aralığına 2. el iPhone cihaz almak mı daha mantıklı olur? (bu fiyatlarda hangi IPhone'lar var bilmiyorum.) Görüşlerinizi bekliyorum.

Oyun oynuyorsan mi 11t alınabilir ama sosyal medya ağırlıklı kullanım varsa ikinci el SE 2020 almanı tavsiye ederim.

Oyun oynuyorsan mi 11t alınabilir ama sosyal medya ağırlıklı kullanım varsa ikinci el SE 2020 almanı tavsiye ederim.
İphone SE'nin batarya ve ekranı çok küçük geldi bana. Bir günü çıkartmaz gibi. İstediğim özelliklerdeki iphone'u bu fiyatta bulamayacağım herhalde. 8500 TL'ye çıkıp k50 gaming almak mantıklı mı sizce? Zaman zaman oyun oynarım ama ana amacım değil. İşlemcisi daha iyi diye geleceğe yönelik olur.

iPhone SE'nin batarya ve ekranı çok küçük geldi bana. Bir günü çıkartmaz gibi. İstediğim özelliklerdeki IPhone'u bu fiyatta bulamayacağım herhalde. 8500 TL'ye çıkıp K50 Gaming almak mantıklı mı sizce? Zaman zaman oyun oynarım ama ana amacım değil. İşlemcisi daha iyi diye geleceğe yönelik olur.

Ekranın küçük olması eğer büyük ekran seviyorsan evet dezavantaj ama küçük ekranda kullanırım diyorsan sorun olmaz. Batarya olayına gelince SE 2020 de batarya sorununu çözmenin tek yolu Deji batarya almaktır. K50 Gaming olayına gelince oyun ağırlıklı kullanım varsa alabilirsin ama çok nadir oyun oynarım ya da oynamam benim için ömrü uzun olsun, sosyal medyada iyi bir kalite sunsun diyorsan SE 2020 almalısın.

Geri
Yukarı