Mi 12 t Pro IMEI kaydı yapıldıktan sonra telefon sıfırlanıyor mu?

Eren Özkaya

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mi 12 t Pro için IMEI kaydı attırıcam ama basit bir işlem ise kendim de atabilirim. IMEI attıktan sonra telefon sıfırlanıyor mu?
Ve 12 t Pro modeline dirençli IMEI attırabiliyor muyum güncelleme alabilmesi için?

Merhaba arkadaşlar, mi 12 t Pro için IMEI kaydı attırıcam ama basit bir işlem ise kendim de atabilirim. IMEI attıktan sonra telefon sıfırlanıyor mu?
Ve 12 t Pro modeline dirençli IMEI attırabiliyor muyum güncelleme alabilmesi için?
Bl kilidi açıksa sıfırlanmaz. Kapalı ise sıfırlanması lazım.

Xiaomi 12 T Pro için direnç değişimi yapılması mümkün.
Basit bir işlem değil anakartın içindeki çok hassas olan direnç parçasının değiştirilmesiyle imei klonlama mümkün hale geliyor.
Yani bu işlem için özel işçilik gerekiyor.
Ancak güvenilir bir telefoncuya yaptırmanızı tavsiye ederim hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bl kilidi açıksa sıfırlanmaz. Kapalı ise sıfırlanması lazım.
bl klidi nedir ?

Xiaomi 12 T Pro için direnç değişimi yapılması mümkün.
Basit bir işlem değil anakartın içindeki çok hassas olan direnç parçasının değiştirilmesiyle imei klonlama mümkün hale geliyor.
Yani bu işlem için özel işçilik gerekiyor.
Ancak güvenilir bir telefoncuya yaptırmanızı tavsiye ederim hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ortalama ücreti ne kadar olur biliyor musunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı