Mi 12 vs S22 vs Yenilenmiş S22+

S22 de Xiaomi 12 de premium ürünler. Xiaomi 12 kullandığım bir cihaz. Kamera ve yazılım konusunda biraz geride bunların haricinde bana göre S22'den daha iyi cihaz. Pil daha iyi. 39 dakikada Full şarj oluyor vs. Ekran bir tık büyük ideal. Gayet seri ve kaliteli cihaz. Pil sorun etmezseniz s22 de olur tabiki.

S23 fe exnos işlemci ve cok kötü ekran gövde oranı ile eledim. Yenilenmis S22+ herkes alma diyor o yüzden o da elendi.

Mi 12 hala olabilir ama kavisli kenar hoşuma gitmiyor daha önceki telefonum öyleydi 3 yılda kavise doydum.

S23 çok iyi olur hem yeni hem her özelliği daha iyi ama 7k çıkamam 2. El aricam bulamazsam mecbur s22 alicam. Yine de pil benim için çok önemli internetten alıp pil sorununa dayanamzsam iade etmeyi ve 3 ay daha para biriktirmeye düşünüyorum.

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler😆

S23 fe exnos işlemci ve cok kötü ekran gövde oranı ile eledim. Yenilenmis S22+ herkes alma diyor o yüzden o da elendi.

Mi 12 hala olabilir ama kavisli kenar hoşuma gitmiyor daha önceki telefonum öyleydi 3 yılda kavise doydum.

S23 çok iyi olur hem yeni hem her özelliği daha iyi ama 7k çıkamam 2. El aricam bulamazsam mecbur s22 alicam. Yine de pil benim için çok önemli internetten alıp pil sorununa dayanamzsam iade etmeyi ve 3 ay daha para biriktirmeye düşünüyorum.

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler😆
Dostum pil önemli diyorsan boşa s22 alıp iadeyle vs uğraşma ki zaten iade kabul olmaz :) Eğer üste dibine kadar zorlayıp s23 alabilirsen ciddi manada uzun süre kullanırsın on numara bir cihaz.

Dostum pil önemli diyorsan boşa S22 alıp iadeyle vs uğraşma ki zaten iade kabul olmaz :) Eğer üste dibine kadar zorlayıp S23 alabilirsen ciddi manada uzun süre kullanırsın on numara bir cihaz.

Sıfır S22+ geçen ay 24.500 düşmüş onu takip ediyim diyorum Hem bataryası hem şarj hızı hem de boyutu S23'ten iyi S22 ile arasında da 2.5k fiyat farkı var o nasıl alınır mı?

Son düzenleme:
S22 kullanılamaz bir cihaz sorulmamalı bile.

S23fe a serisi gibi,premium değil ve ekran kasa oranı kötü,8 gen 1 exynos 2200den daha iyi

Xiaomininde yazılım sorunları var ve kamerası daha kötü,ama yinede s22 ye on basar,s22 kullanılabilir bir seçenek değil.s22 yi listenizden silmelisiniz,menzili 200km elektrikli araba gibi birşey ve hızlı şarjıda yok 25 watt,her ne kadar aslında mi12 den iyi olsada pili rezalet ve asla tercih edilmemesi gereken bir cihaz.

En mantıklı ve alınabilir cihaz bu üçü arasından mi12,hem ekranı daha büyük hem de hızlı şarjı var,sadece kamerası daha kötü ve miui,yani batarya bence telefonun samsung veya xiaomi olmasından daha önemli,heleki bahsedilen batarya s22 gibi rezalet bir bataryaya sahipse.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı