Mi 13T mi Samsung S23 mü?

Kamerası iyi mi peki mi 13T'nin?
İyidir, Mi13T modelinde Xiaomi Leica ile işbirliği kurup ürettiği lensleri kullanıyor yani işinizi görür. Ancak S23'ün kamerasını geçemez.

Mobil cihazların kamera, ekran, batarya ve hoparlör testleri yapan Dxomark sitesine göre S23'ün kamerası 13T'ye göre çok daha iyi. Aslında Mi 13T'nin kamera testinde aldığı puan oldukça iyi, S22 bu testten 120 puan almış. Ben S22 kullanıyorum ve kamerası muazzam o yüzden Mi 13T'nin kamerası eğer profesyonel fotoğrafçılık falan yapmıyorsanız sizi oldukça memnun edecektir. Eğer 120 puan alan S22'nin nasıl fotoğraflar çektiğini merak ediyorsanız İnstagram'dan mhmt_hngl hesabımdaki son 6 gönderiye bakabilirsiniz.
1711286912079.png

Son düzenleme:
İyidir, MI13t modelinde Xiaomi leica ile iş birliği kurup ürettiği lensleri kullanıyor yani işinizi görür. Ancak S23'ün kamerasını geçemez.

Mobil cihazların kamera, ekran, batarya ve hoparlör testleri yapan DxOMark sitesine göre S23'ün kamerası 13T'ye göre çok daha iyi. Aslında mi 13T'nin kamera testinde aldığı puan oldukça iyi, S22 bu testten 120 puan almış. Ben S22 kullanıyorum ve kamerası muazzam o yüzden mi 13T'nin kamerası eğer profesyonel fotoğrafçılık falan yapmıyorsanız sizi oldukça memnun edecektir. Eğer 120 puan alan S22'nin nasıl fotoğraflar çektiğini merak ediyorsanız Instagram'dan mhmt_hngl hesabımdaki son 6 gönderiye bakabilirsiniz.
Eki Görüntüle 2149272

Hocam siz bayağı bir bilgili birisine benziyorsunuz peki bu S23 PUBG'yi kaç saat oynatır, MI13t kaç saat oynatır.

Hocam siz bayağı bir bilgili birisine benziyorsunuz peki bu S23 PUBG'yi kaç saat oynatır, MI13t kaç saat oynatır.
S23 ile aralıksız oynarsanız tahminimce 3-3.5 saat, Mi 13T ile aralıksız oynarsanız 4-4.5 saat oynatır diye düşünüyorum.

Dxomark'a göre arada çok da fazla fark yok.
Screenshot_20240324_175737_Opera GX.jpg
Screenshot_20240324_175743_Opera GX.jpg

S23 ile aralıksız oynarsanız tahminimce 3-3.5 saat, mi 13T ile aralıksız oynarsanız 4-4.5 saat oynatır diye düşünüyorum.

DxOMark'a göre arada çok da fazla fark yok.Eki Görüntüle 2149361Eki Görüntüle 2149362

Şimdi direk kısaca sorumu sorup hangi telefonu alacağımı kesinleştiyim o zaman PUBG Mobile'e 120 FPS desteği gelecek yakında Samsung Galaxy S23 120 FPS olacak diyorlar ama MI13t için gelmiyor diyorlar sizce hangisini almalıyım çok kararsız kalıyorum MI13t mi S23 mü 2 sindende PUBG oynayacağım.

Şimdi direk kısaca sorumu sorup hangi telefonu alacağımı kesinleştiyim o zaman PUBG Mobile'e 120 FPS desteği gelecek yakında Samsung Galaxy S23 120 FPS olacak diyorlar ama MI13t için gelmiyor diyorlar sizce hangisini almalıyım çok kararsız kalıyorum MI13t mi S23 mü 2 sindende PUBG oynayacağım.
S23 hocam. Çok arada kalınacak bir durum yok aslında.

Bence Mediamarkt gibi mağazalara gidip S23'ün boyutuna bakın derim. Çünkü 6.1 inç bir ekranda Pubg oynarken ben zorlanıyorum. Eğer ekran benim için sıkıntı değil diyorsanız hiç düşünmeden S23 alabilirsiniz.

Bence MediaMarkt gibi mağazalara gidip S23'ün boyutuna bakın derim. Çünkü 6.1 inç bir ekranda PUBG oynarken ben zorlanıyorum. Eğer ekran benim için sıkıntı değil diyorsanız hiç düşünmeden S23 alabilirsiniz.

Ekranı çok mu küçük yani.

Bence MediaMarkt gibi mağazalara gidip S23'ün boyutuna bakın derim. Çünkü 6.1 inç bir ekranda PUBG oynarken ben zorlanıyorum. Eğer ekran benim için sıkıntı değil diyorsanız hiç düşünmeden S23 alabilirsiniz.

İnternetten baktım şu anki telefonum 6.53 inç çok büyük değil hattaha küçük denilebilir 6.1 az gelir mi 13 t alıyorum teşekkür ederim.

Ekranı çok mu küçük yani.
Aşırı küçük değil, günlük kullanımda harika hissettiriyor. Telefonu tek elle kullanabiliyorsunuz. Ama Pubg'yi 4 parmak falan oynuyorsanız ekranı görmeniz zorlaşabilir, yine de hiç oynanmayacak kadar kötü değil. Dediğim gibi, siz ne olur ne olmaz bir mağazaya gidip telefonu elinize alıp boyutuna bakın oyun oynarken rahat edebilecek misiniz diye.

S23 hocam. Çok arada kalınacak bir durum yok aslında.

Hocam ama ekranı küçük değil mi?

Aşırı küçük değil, günlük kullanımda harika hissettiriyor. Telefonu tek elle kullanabiliyorsunuz. Ama PUBG'yi 4 parmak falan oynuyorsanız ekranı görmeniz zorlaşabilir, yine de hiç oynanmayacak kadar kötü değil. Dediğim gibi, siz ne olur ne olmaz bir mağazaya gidip telefonu elinize alıp boyutuna bakın oyun oynarken rahat edebilecek misiniz diye.

4 parmak oynuyorum maalesef ama pek sevmiyorum mağaza ortamlarını gitmek istemiyorum şahsen şu anki cihazım Redmi Note 9 siz anlıyorsunuz telefondan 4 parmak şu an çok zor gelmiyor bu cihazda ama çok da kolay değil sizce S23 zormu olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı