Mi 13T Pro alınır mı?

Donanım olarak iyi ama yazılım olarak vasat. Fiyat/performans olarak bayağı bayağı iyi. 2 aydır kullanıyorum.

Yazılım olarak katılıyorum. Şu an Redmi Note 12 Pro kullanıyorum ve gerçekten yazılım berbat. Bundan önce Oppo kullanıyordum. Yazılım olarak gerçekten harikaydı hem sade hem kullanışlı. Xiaomi habire reklam yollayıp ayar ediyor.

Kaça aldınız ve genel olarak şarjı kaç saat gidip kaç saatte şarj oluyor?

Ben aldığımda 30 bin idi. HyperOS denen modifiye gelmeden önce şarjı 1.5 günü çıkarıyordu ancak şu an 1 günü zor çıkarıyor diyebilirim. Şarj olma süresi açısından çok iyi ama, kutudan çıkan 120W adaptörle 15 dakikada fulleyebiliyorsun.

Ben aldığımda 30 bin idi. HyperOS denen modifiye gelmeden önce şarjı 1.5 günü çıkarıyordu ancak şu an 1 günü zor çıkarıyor diyebilirim. Şarj olma süresi açısından çok iyi ama, kutudan çıkan 120W adaptörle 15 dakikada fulleyebiliyorsun.

Anladım. Şarj olma süresinin kısa olması bu devirde bayağı iyi. Sanırım alacağım.

Yazılım olarak katılıyorum. Şu an Redmi Note 12 Pro kullanıyorum ve gerçekten yazılım berbat. Bundan önce Oppo kullanıyordum. Yazılım olarak gerçekten harikaydı hem sade hem kullanışlı. Xiaomi ha bire reklam yollayıp ayar ediyor.

Şunu belirtmekte fayda var. 13T Pro'da reklam olduğunu düşünmüyorum. En azından bende 12T var ben hiç rastlamadım. Bu dediğiniz sorunlar daha çok Xiaomi'nin alt ve orta segment cihazlarda olağan bir durum.

Şunu belirtmekte fayda var. 13T Pro'da reklam olduğunu düşünmüyorum. En azından bende 12t var ben hiç rastlamadım. Bu dediğiniz sorunlar daha çok Xiaomi'nin alt ve orta segment cihazlarda olağan bir durum.

O zaman harika. Sürekli saçma sapan reklam görmekten bıktım. Öyleyse güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı