Mi 8 Lite Alınır mı?

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Ben Mi 8 Lite almayı planlıyorum ama duyduğuma göre çoğu kişide görülen mobil veri kopma hatası varmış. Telefondan soğumuşlar. Yorumları okuyunca açıkçası ben de soğudum. Sizce telefonu alsam bir sıkıntı çıkar mı? Aynı fiyata alternatif bir telefon önerir misiniz?

Ben Mi 8 Lite almayı planlıyorum ama duyduğuma göre çoğu kişide görülen mobil veri kopma hatası varmış. Telefondan soğumuşlar. Yorumları okuyunca açıkçası ben de soğudum. Sizce telefonu alsam bir sıkıntı çıkar mı? Aynı fiyata alternatif bir telefon önerir misiniz?
Gönül rahatlığı ile alabilirsin dostum. Ben 2 hafta önce aldım şuan da gayet memnunum performans olarak bi yavaslama, kasma, donma olmadı. Tabi yeni telefon olduğu için şarjı benim kullanımıma göre neredeyse 2 günü çıkarabiliyor. Oyun hiç oynamıyorum ama bilgin olsun normal gündelik kullanıyorum.

6 aydır mi 8 lite 128/6 ram kullanıyorum sebeke sorunu ile hiç karşılaşmadım hattım da türk Telekom gayet hızlı bir şekilde internet çalışıyor ve kopmalar olmuyor oyun vs. yönünden tavsiye edebilirim kamerası da gayet yeterli duzey de ve gece modu eklendi ayrıca dark mode eklendi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı