Mi 8 Lite Alınır mı?

Neye şahit olduğunuzu anlatırmısınız?

Normalde telefonlarını çok iyi çok güzel kusuesuz ciziksiz bakan bir arkadaşım var kapsız kullanmaz telefonu yanındaydım xiaomi nin bir modeli vardı elinde tam hatırlamıyorum birde saati vardı akıllı saati koşuyoesuk bir yere arkadaş taşa takıldı düştü saati de kırıldı telefonda ters düşmesine rağmen ekranı kırıldı nasıl oluyorsa anlamadım ama gözlemlediğim şey bu

Normalde telefonlarını çok iyi çok güzel kusuesuz ciziksiz bakan bir arkadaşım var kapsız kullanmaz telefonu yanındaydım xiaomi nin bir modeli vardı elinde tam hatırlamıyorum birde saati vardı akıllı saati koşuyoesuk bir yere arkadaş taşa takıldı düştü saati de kırıldı telefonda ters düşmesine rağmen ekranı kırıldı nasıl oluyorsa anlamadım ama gözlemlediğim şey bu
Evet bir telefon kırılıyor ve bütün Xiaomi telefonlar kalitesiz ve dandik (!) oluyor. Bırakın be şu teyze, amca ön yargılarını. Telefonu düşürdü diyorsun kırılması olağan. Yere Samsung veya Apple bir telefon da düşürebilirdin, o da kırılabilirdi. Çok güzel şahit olmuşsunuz cidden.

@LaraInHell Hocam bence alıntıyı düzeltin ban yiyebilirsiniz :)

Bu arada baya iyi şahit olmuşsunuz yahu. Telefona bu kadar endişeliysen Spigen kılıf al şahsen ben kullanıyorum iyi koruyor.

Son düzenleme:
Redmi serisi geçen sene şubat ayında piyasaya çıkmıştı. Xiaomi aynı takvimi devam ettirir ise 7. Nesil redmi serisinin çıkmasına az kalmış.

@Fro telefonda herhangi bir mobil veri bağlanma sorunu veya wifi çekim gücü sorunu var mı? İnternette bazı kaynaklarda böyle sorunlar olduğu yazıyor.
Hayır, hiç sorun yaşamadım. Daha önce Casper VIA M1 kullanırken odamda internete bağlanmam işkence gibiydi. Bu telefona geçince ne kadar rahatladığım anlatılmaz [emoji1]

Hayır, hiç sorun yaşamadım. Daha önce Casper VIA M1 kullanırken odamda internete bağlanmam işkence gibiydi. Bu telefona geçince ne kadar rahatladığım anlatılmaz [emoji1]
Bende bu telefonu almak isteyenlerden biriyim.
Acaba telefonda görüşürken ses kalitesi nasıl ?
Ekran parlaklığı ve kalitesi tatmin edici mi ?
Ben Samsung a7 ile bu telefon arasında kaldım. Kararsızım hangisini alacağım konusunda.
Nedense Samsung bana daha kaliteliymiş gibi geliyor.

Bende bu telefonu almak isteyenlerden biriyim.
Acaba telefonda görüşürken ses kalitesi nasıl ?
Ekran parlaklığı ve kalitesi tatmin edici mi ?
Ben Samsung a7 ile bu telefon arasında kaldım. Kararsızım hangisini alacağım konusunda.
Nedense Samsung bana daha kaliteliymiş gibi geliyor.
Fiyat bandındaki en iyi telefon diyebilirim. Görüşmelerde ses kalitesi güzel, ekran parlaklığı güneşli ortamlarda fazlasıyla yeterli oluyor. Sizi kolay kolay üzecek bir telefon değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı