Mi 8 Lite Dosyaları Silmeden Root Atma

LordVader

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Meslek
Sith Lordu (Emekli)
Selam dostlar. Başlıkta belirttiğim bir yöntem var mıdır? Telefonda bootloader kilidi açık. Eğer yok ise, root atmadan sistem dosyalarını gösteren bir Android uygulaması da olabilir.

Eğer yok ise, root atmadan sistem dosyalarını gösteren bir Android uygulaması da olabilir.

Dosyaları es dosya yöneticisi ile görebilirsiniz ama düzenleyemezsiniz.

BL kilidi açık ise TWRP recovery flaşlayabilirsiniz. Daha sonrasında TWRP üzerinden Magisk ZIP dosyasını flaşladınız mı tamamdır.

ROOT işlemi için ne yazık ki Xiaomi Mi 8 Lite, sıfırlama gerektiriyor. Çünkü System Partition kısmı encrypt'li ve şifresini kırabilen bir TWRP sürümü yok. Eğer her yeni Magisk güncellemesinde, telefonu sıfırlamak istemiyorsanız, custom ROM kullanmalısınız. MIUI EU ROM önerebilirim. Varsayılan MIUI deneyimi sunar ve güncellemeleri daha önce alırsınız.

Selam dostlar. Başlıkta belirttiğim bir yöntem var mıdır? Telefonda bootloader kilidi açık. Eğer yok ise, root atmadan sistem dosyalarını gösteren bir Android uygulaması da olabilir.
Rootu senin atmanı tavsiye etmem bir bilene attırman iyi olur çünkü yanlış bir hamlede telefonun çöp olması söz konusu ve garantisi bitmemiş ise root atılmış cihazlar garanti dışı oluyor bilginize

Rootu senin atmanı tavsiye etmem bir bilene attırman iyi olur çünkü yanlış bir hamlede telefonun çöp olması söz konusu ve garantisi bitmemiş ise root atılmış cihazlar garanti dışı oluyor bilginize
Zaten forumlar, "bir bilen" olmak için var. Kendi iradesi ile yaptığı sürece bu yorum, tacizden başka bir şey değildir. Zira Xiaomi, ROOT'lu cihazlarına, garanti kapsamında tamir uygulayan bir firmadır.

Zaten forumlar, "bir bilen" olmak için var. Kendi iradesi ile yaptığı sürece bu yorum, tacizden başka bir şey değildir. Zira Xiaomi, ROOT'lu cihazlarına, garanti kapsamında tamir uygulayan bir firmadır.
Bilmiyordum Uyarın İçin Teşekkür Ederim ancak forumlar evet bunun için var evet ama önce birisinin yanında izleyerek yaptırması daha mantıklı "bence" ben sadece tavsiye verdim zorlamadim

Yeni konular

Geri
Yukarı