Mi 9T için şarj adaptörü tavsiyesi

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Mi 9T kullanıyorum, yıllardır bu adaptörü kullanıyordum fakat 2 gündür yavaş doldurmaya başladı (1W-2,5W arası). Hızlı şarj etmek için F/P ürünü olarak tavsiye edebileceğiniz adaptör var mıdır?

1711195909963.png

Xiaomi'ler desteklemiyor attığınız şarj cihazını iPhone 14 Pro Max destekliyor. 67W destekleyen Xiaomi'yi 15W gibi rakamlarda dolduruyor

Mi 9T kullanıyorum, yıllardır bu adaptörü kullanıyordum fakat 2 gündür yavaş doldurmaya başladı (1W-2, 5W arası). Hızlı şarj etmek için F/P ürünü olarak tavsiye edebileceğiniz adaptör var mıdır?

Eki Görüntüle 2148283

Yurt dışı telefon satan adamlardan şarj aleti satmasını istemen gerekiyor orijinal olup olmadığını gözünle kestirip alman gerekiyor onun dışında Xiaomi Store'de uçuk fiyatlar

Xiaomi'ler desteklemiyor attığınız şarj cihazını iPhone 14 Pro Max destekliyor. 67W destekleyen Xiaomi'yi 15W gibi rakamlarda dolduruyor

Yurt dışı telefon satan adamlardan şarj aleti satmasını istemen gerekiyor orijinal olup olmadığını gözünle kestirip alman gerekiyor onun dışında Xiaomi Store'de uçuk fiyatlar

bunu alsam olur mu benimkinin aynısı sanırım

bunu alsam olur mu benimkinin aynısı sanırım

Boyle ne oldugu bilinmeyen saticilardan urun almayin piyasada bunun orijinalindan cok sahtesi var. Yukarida attigim Spigen'i alin.

Arkadaş desteklemiyor yazdı diye uzak durdum ondan, bir de usb-c kablosu da çıkıyor mu kutunun içinden?

Desteklemiyor diye bir sey yok Mi 9T zaten 18W ile sarj oluyor ve ozel bir sarj protokolune sahip degil. PD destekli gerekli sertifikalara sahip bir sarj aletiyle de sarj edebilirsin gayet. Type-C kablo cikmiyor. Bu kablodan alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı