Mi 9T için şarj adaptörü tavsiyesi

200-300'e zaten saglikli adaptor bulamazsin. 400-500 seviyesinde bulacagin adaptorlerde de kablo yok.
Kullandığım adaptörü satın alacağım, memnundum bundan zaten.

Siz satın alın bundan sahte ürün satanlara yardımcı olmaya devam edin. Böyle söz dinlemek istemeyenler konu açmasın lütfen. Satıcıların hepsi çakma adaptör satıyor

Siz satın alın bundan sahte ürün satanlara yardımcı olmaya devam edin. Böyle söz dinlemek istemeyenler konu açmasın lütfen. Satıcıların hepsi çakma adaptör satıyor
At bu adaptörün orijinal linkini alayım o zaman. Satıcıların hepsi çakma adaptör satıyorsa orijinal ürün nereden alacağım?

At bu adaptörün orijinal linkini alayım o zaman. Satıcıların hepsi çakma adaptör satıyorsa orijinal ürün nereden alacağım?

Size ben yukarıda özellikle söyledim yurt dışı telefon satan telefonculardan satmasını isteyeceksiniz size. Bu adaptörü internette orijinal satan hiç kimse yok. Varsa da önünüze çıkmaz çünkü çakma satanlar deli gibi reklam parası harcıyor

Dostum bu urun orijinal degil. Piyasada orijinalinden cok sahtesi var zaten. Bu fiyata orijinal adaptor + kablo alabilmem mumkun degil tekrar ediyorum. Ben sahte adaptor kullanirim sorun degil riski aliyorum diyorsan o da senin bilecegin is.

Buradan alabilirsin.

Geri
Yukarı