Mi 9T ile Note 8 takas edilmeli mi?

• Konuyu başlatan Lusyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 628
Bence fiyatı gayet uygun kendi ilinizdeki cep telefenu alım satım gruplarında varsanız onlar ile de paylaşın 1-2 gğne kesin astılır gibi geliyor.

Samsunda en ucuz mi 9T 4500 TL bence de satılacak gibi. Birçok forumda zaten mi 9T öneriliyor. İnşallah çok detaylı incelemeye girmez alıcıda direk satarım.

2000 Max elimde iPhone 7 var arka kamera titriyor kasa çizik ve parmak izi çalışmıyor onu satıp biraz da kendim ekleyeceğim.
Hocam 2000 TL para var galiba. iPhone 7 arızalı hali ile 2000 TL gibi bir paraya elden çıkarmayı deniyebilirsiniz icould problemli iphone 7 ler bile 1000-1500. Siz 2000 tlye elden çıkarıp üstüne 2000 tl koyup. 2. El eli yüzü düzgün xiamoi note 10 s. Realme C21 Y alabilirsiniz. Ben dedeme bu yılın mart ayında tcl 20 se aldım uyguna geldi bize. Şuanda 2. El sitelerinde 3000-3500 bin tlye onlarda var eğer fazla kamera işiniz yoksa sosyal medya telefon konuşması yapıyorsanız o cihazı alabilirsiniz ama yok ben kamera kullancam farklı işlerde yapcam alo alo bana yetmez derseniz 2. El Note 10 s alabilirsiniz. General mobile gm20 ye falan bulaşmayin son sahibi olursunuz.

Mi 9T telefonu 4000 TL'ye yeni aldım ve telefonda AMOLED ışık sızması mevcut aynı şekilde renkler lekeli. Bunları geçtim dokunmatik çok sıkıntılı ama fark edilmiyor multi touch sıkıntılı hızlı hızlı klavyede yazarken sorun yaşatıyor. Adam yurt dışı Xiaomi Note 8 ile takas ederim dedi. Mi 9tnin ekranını değişsem orijinal ekran yok piyasada hepsi LCD. Türkiye Note 8 Pro ile takas içinde üstüne 750 TL isterim diyor. Ne yapmalı?
Üstüne istiyor ? Gereği yok. Ayrıca neden o kadar sorunu olan bir telefona 4K verdin ? 4K’ya Mi9T Pro bile bulurdun.

Yeni konular

Geri
Yukarı