Custom ROM Mi 9T PixelExperience 13 nasıl kurulur?

EnesA34

Centipat
Daha fazla  
Daha cihazımın Bootloader kilidini bile açmadım, açtıktan sonra direkt olarak PixelExperience kurmak istiyorum. Yapmam gereken şeyleri adım adım yazabilir misiniz? Bootloader açıldıktan sonra kurulum aşamasında FRP ile uğraşır mıyım? Telefona erişebilmem için gmaillerimin şifresini girmemi ister mi? PixelExperience kurduktan sonra root atmam gerekir mi ya da TWRP silinir mi?

Bl kilidini açtıktan sonra telefonla uyumlu TWRP indirin. İndirdikden sonra wipe girin ve format data girip yes yazın bunu yapmak telefonu sıfırlar yapdıktan sonra tekrardan wipe girin ve Advanced wipe girin ve ilk 4 seçeneği seçin ve oku sağa doğru kaydırın. Bunları yaptıktan sonra telefonu TWRP ekranı açıkken PC bağlayın ve pixel ROM'u telefona depolama bölümüne atın ve kurun. Root atmak gerekli değildir.

Bl kilidini açtıktan sonra telefonla uyumlu TWRP indirin. İndirdikden sonra wipe girin ve format data girip yes yazın bunu yapmak telefonu sıfırlar yapdıktan sonra tekrardan wipe girin ve Advanced wipe girin ve ilk 4 seçeneği seçin ve oku sağa doğru kaydırın. Bunları yaptıktan sonra telefonu TWRP ekranı açıkken PC bağlayın ve pixel ROM'u telefona depolama bölümüne atın ve kurun. Root atmak gerekli değildir.

Vendor dosyası kullanımı gerekiyor mu?

Evolution X varken PixelExperience nedir? Evolution X öneririm. Bootloader kilidini açın ilk önce.

Şu anda il dışındayım ve telefon çekmiyor. Bootloader kilidini açmak için mobil veriye bağlı olmak gerekiyor. O yüzden açamıyorum.

Vendor dosyası kullanımı gerekiyor mu?

Şu anda il dışındayım ve telefon çekmiyor. Bootloader kilidini açmak için mobil veriye bağlı olmak gerekiyor. O yüzden açamıyorum.

Telefon kaçaksa belki zaten Bootloader açıktır. Geliştirici seçeneklerinden mi kilit açma durumunu atar mısınız?

Telefon kaçaksa belki zaten Bootloader açıktır. Geliştirici seçeneklerinden mi kilit açma durumunu atar mısınız?
Telefon resmi Türkiye cihazı. Mi kilit açma durumu şu şekilde:

Bir süre sonra Bootloader'i açtığım zaman ROM tavsiyesi olarak konu açacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-25-16-33-42-246_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-25-16-33-42-246_com.android.settings.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı